Arif v 216 izle

Arif v 216 izle

Arif v 216 filmi izle

Arif’in yakın dostu 216, insan olmaya karar vererek dünyaya gelir ve burada başına olmadık işler gelir. Her ne kadar insan olabilmek için kıyasıya bir çaba harcasa da 216’nın (Ozan Güven) farklılıkları çok barizdir. Üstelik bir de gözleri görmeyen Pembe Şeker’e (Seda Bakan) aşık olmuştur. Kötü niyetli bir iş adamının onu kopyalamaya kalkışmasıyla Arif (Cem Yılmaz) devreye girecek, 216’yı ve tüm dünyayı kurtarmaya çalışacaktır.
Arif’in GORA’dan sonra bir kez daha 216’yla yaşadığı maceraları anlatacağı Arif v 216 filmi, 2018’in Ocak ayında gösterime girdi.

Cem yılmaz dan yine muhteşem bir film daha. inanılmaz sahneleri efektleriylede oldukca güzel ve dikkat çekici bir yapıt olmasıda ayrı bir güzellik katmış filme. özellikle komik sahnelerin oldukça fazla ve bol bol komedinin içinde bulundugu bu filmde en dikkat ceken olay ise. tarkan ın sarkısı olan işte kuzu kuzu geldim şarkısını oldukca fazla ön plana atması oluyor. bir cem yılmaz klasiği olabilecek bir film oyuncu kadrosu ve zengin efektleriyle uzun süre gündemde kalmasıda kaçınılmaz görünüyor. günümüzde bilindiği gibi komedi filmi yapmak okadarda kolay değil. izleyiciyi güldürmek oyle basit bir olayda değildir. işte cem yılmazın bu filminde bunu oldukca güzel başarmış görünüyor. film ismiylede oldukca garip görünüyor aslında. Arif v 216 cem yılmazın bu filmi arif v 216 sonderece komik carpıcı akıcı ve komedi patlaması yapan bir film olarak önümüzde duruyor. izlenmesini kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir film oldugunuda belirtmeliyim. film uzaydan bahsediyor, dünyadan bahsediyor, bir robotun hayatını anlatıyor, arifin espirileriyle patlayan filmde görsel efektleride inanılmaz derecede güzel başarılı bir film

arif v216 izle

arifv216


Şu Konular ilginizi çekebilir :Yazar: aLone

Görüntüleme: 593 defa

Kategori: Sinema

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2018

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50