AŞK’DA TADİLAT

AŞK’DA TADİLAT

Yaralı aşklara tadilat varmış, Onarmak mümkünmü bu virane kalbi

Aşk Sohbet odaları; Ve…Birgün herkes anlar, sevdiğinin kıymetini…Ama gidince, Ama bitince, Ama ölünce…
Kısaca; İş işten geçince….
Oysa ki ne kadar da güzel sevmiştik değil mi?Biz sevenler çocuktuk, balonlarıyla oynayan çocuklar kadar mutluyduk.Kelebekler uçuşuyordu sanki bedenimiz de ayaklarımız yerden kesilmişti, yürümüyorduk koşuyorduk adeta.Dünya dönmüyordu bizim için birbirimizin dünyası olmuştuk.Görmüyorduk bizden başka kimseyi Aşık’tık ya hani kör Aşık misali.

Aşk bizi bizden alan, Bizlere anlam katan

Günler birbirini kovaladı, herşey bizim istediğimiz gibi gidiyordu, kimin umrumdaydı ki yer yarılmış, insan-
lar birbirine küsmüş, ağaç dalından kırılmış, yapraklar yere düşmüş.Biz mutluyduk ya yer yarılsa ne çıkar gerisi boştu  gözümüzde.Böyle de devam edecek diyorduk; kimseler bizi de ayıramazdı biz birimize gönülden bağlıydık.Sarılırdık sıkı sıkı tut elimden, seninle sonsuz rüyalar alemin de en güzel masalların kahramanları biz olalım derdik.Belki kızardık,  belki küserdik, kırılır-incinir yine düzelir, küllerimizden yeniden doğardık o da mı olmadı AŞK’a TADİLAT yapardık.Masal gibiydi yaşadıklarımız, ne de güzel rüyalar görüyorduk beraber.

Aşka Küskünlük olmaz.

AŞK’a TADiLAT mı olurmuş canım onu da kim icat etmişti.Günler aylara karıştı uyanır olduk rüyalardan , kabus dolu  günler mi bekliyordu bizi bitmek bilmeyen yorgun saatler mi?Kopuyor muyduk yoksa usul usul farkın da bile olmasan, kör  bakan gözlerimiz mi açılıyordu yoksa. Günler aylara karıştı da aylar yıllara erişemedi uyanır olduk rüyalardan bekleyen herşey soğur derler ya biz nasıl  da soğuduk Sevda’dan.Masallarda ki gibi mutlu kahramanları da canlandıramadık.Zaten hep mutlu sonlar şen kahkahalar, Sevda’nın emeği ile gücü masallar da olurdu.Candan isteseydik eğer neden olmasındı çok da güzel olurdu, biz  icat etmiş olurduk AŞK’ın TADİLAT‘ını.Yaşamın kendisiydi AŞK, AŞK’ın TADİLAT‘ını biz yapamadık nafile… Kısacası biz güzel sevdik…..

Aşk Sohbet Sohbet aşk

Aşk bu sevda bu derler. Hayatımızın en güzel anları hep aşk içinde geçenler değil miydi? Sevmek dediğimiz bizleri mutlu eden ayaklarımızı yerden kesen o muhteşem duygu. Birine gönül vermek hayatını onunla yaşamayı istemek aşktı zaten. Aşk nerede nasıl ne şekilde karşımıza çıkar hiç bilemeyiz. Aşık olacağımız kişileri zaten ekndimizde seçemiyoruz. Bir dakikasına hakim olamadığımız şu hayatta doyasıya yaşamak, sevmek, aşık olmak, eğlenmek, mutlu olmak, sevdalanmak bizler için en önemli şeyler olsa gerek. İnsanın sevmesi severek sohbet etmesi ve hatta sohbet etmeden sesini duymadan da sevmezsin hani. İnsanların aşk sohbet odasında farklı kişilerle tanışmasını sağlayan Aşk Sohbet odaları sayesinde sizlerde o muhteşem aşkı yakalayabilirsiniz. Aşk sohbet odaları ile en güzel duyguları hissedebileceksiniz. Sohbet aşk ise AŞK’da Sohbet olsa gerek diye düşünüyorum. Şimdi en güzel aşk ve sevgiyi bulma zamanı olsun ve sizlerde aşk dolu bir hayata burada ilk adımları atın. aşk sohbet odaları ve sohbet aşk sitelerini kullanın.

Aşk sohbet odaları

Aşk sohbet


Yazar: aLone

Görüntüleme: 541 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2017

4 Yorumlar
aLone

Herşeye rağmen aşk, Aşık olmak, aşkı yaşamak gerek.. yüreğine sağlık, Yine harika bir payşalım olmuş.


Trakyalı

Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın Kaybetmekten asla korkma son sınavına yüreğinin dersinle gir unutmaki. hayat bir öğrencidir öğretmenide sensin. hayatı sen yaşarsın yaşadığın hayata notunuda sen verirsin bu güzel makale için eline emeğine yüreğine sağlık güzel makalelerini dört gözle bekliyoruz


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50