Bende Bıraktığın İzler

Bende Bıraktığın İzler

Bende Bıraktığın İzler çok derin ve çok anlamlı. Çok da manidar olan bu izlerin etkisi ne kadar sürer hiç bilmiyorum ama bir dönem beni yalnızlaştıracağını iyi biliyorum. Sıkmadan, örselemeden ve yalnızlaşmadan buralara kadar getirdiğim bu ilişkide ne yoktu acaba yada ney çok fazla geldi bize?

İstediğin her şeyi veremediysem kabahat bende mi, asla değil. Bir de kendini sorgulayabilsen keşke, ben nerede çok şey istedim yada ben nerede yanlış şeyler istedim diye?

Kim bilir, belkide hatanın en büyük payının kendinde olduğunu anlamış olursun ama sanmıyorum ki sende bu yargılama yeteneği var olsun.

Küçük, hatta minicik bir hatan bile olsa esprili bir yaklaşım bile gösteremiyordun değil mi? Bu kadar ego, bu kadar özünden uzaklaşma ve bu kadar küçülme ile ne kadar büyüyebilecekti ki?

Çok anlamsız, çok ta derin izlerdi bunlar. Hepsi birer birer değişik yaralar açtı içerimde. Kapanmayacak ve asla da kapanmasını istemediğim bu yaralar sayesinde belki de bundan sonra atacağım adımları daha dikkatle atmaya başladım.

Sırf içinde senin olmadığın bir hayata yürüyorum artık. Kavgalardan uzak, keşmekeş yaşantıdan bihaber ve gayrısız mutluluk için artık hazırdım.

bıraktığın izler

Bende Bıraktığın İzler

O kadar derin ve sızı doluydu ki bu izler, korkmadan attığım her adımda bile korkar bir hal alıyordu gözlerimin en diplerini..

Sancılar kaplıyordu her yanımı, tarif edemediğim derin sancılar, tarifsiz kaygılar duyuyordum yüreğimin kenar sokaklarındaki o anlamlı insanların yaşadığı mahallesinde..

Bir türlü çözemeyeceğim problemlerim var mıydı, vardı elbette. Hangimizin yoktu ki sorunu yada dağ kadar birikmiş meselesi?

Çevreme baktığımda senden eserler de görüyordum, bunlar işte senin bende bıraktığın izler,yaralar, kalanlar, kalamayanlar.. Her neyse işte, bir sürü anlamsız kafa dolduran biçimsiz sorularla yaşayamazdım ki artık, öyle değil mi?

Seninle de olmuyordu hayat, sana katlanamıyordum..

Sensiz geçecek en güzel geceye bile isyanım varken, şimdi seninle olmayacak bir hayata doğru gidiyorum.. Unutma, asla bir gün öleceğiz ve asla gülümseyerek ölmeyeceğiz. En azından bendeki izler bunu anlatıyor kendime ve sana ve bize ve ikimize..

Yazan : SubaT

21.11.2018

derin yaralar

derin yaralar

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 430 defa

Kategori: Genel, Hayata Dair, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2018

2 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.net bende bıraktığın izler için görülmeye değer bir platform.


aLone

İnsanın hayatında izler olmalı, evet izler olmalı. Mutlakaki derin izler bırakanlarda olacaktır tabii. Şu varki bu izler hep güzel olanlar, tatlı olanlar, sana anlam katan izler olması. Şahsen ben hayatımda derin acı izler bırakan biriyle karşılaşmak istemiyorum. Hyatımda derin izler bıraksın ama bu izler iyi şeyleri, heyecanları, umutları, sevdaları Vb. durunların izi olsun. Emeğine yüreğine sağlık SubaT.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50