Benim Sonum Ol

Benim Sonum Ol

Benim Sonum Ol. Bitmeyen bu aşkın, bitmeyen hikayesi ol istiyorum. Bitirme hikayemizi, bitirmesinler hikayemizi, biz hikayemizi bitirmeyelim. Birbirimize ne zaman yar oluruz, ne zaman hayat oluruz, ne zaman bu hayatı paylaşırız bilemem ama bildiğim tek şey de, seninle başlayan bu hikayede kötü bir sonun olmayacağı..

Biz aslında bir sevda masalı olmaya doğru gittik, bir duygunun kendi adına ifadesiydik aslında.. Saf, çocuksu, geçmeyen ve hep taze kalan bir duygu. İçinde alın yazısı ve kader denilen zorunlulukların olmadığı bir yaşam biçimi.. Kısaca ve özetle, bir aşkın son noktasındaki mecburiyet..

Hiç sorunsuz aşk yaşayan olmuş mudur? Asla olmamıştır, sorun olmadan yürüseydi zaten adı aşk olmazdı ki.. Öyle değil mi? Aşk zaten mecburiyetler zinciri ve sevdanın yön bulmuş şekli değil miydi? Aşk, bir sonun en başındaki başlangıcın saf ve temiz ismi değil mi?

Yani bu aşk zaten bize yazılmış bir kader, bize sunulmuş bir hediye iken neden kabul etmiyoruz da, böyle uzak diyarlardan birbirimize hasret çekip duruyoruz ki? Niye özlemlerin içinde kıvranıp duruyoruz?

sonum ol

Benim Sonum Ol

Bir son olmasını istedik ya hani, işte gel benim sonum ol.. Gel de sonsuzluğum ol..

Birleşmeyen ellerimize bir şans, arasında binlerce kilometre olan mesafeye rağmen sürekli birbirini hissedebilen iki saf ve temiz yüreğe izin ver..

Hadi kalk, oturma orada artık.. Al sırt çantanı, çık yola, düş yollara..

Unutma, biz bu aşka izin verdik. Biz, bize izin verdik..

Yoksa neden sonum olasın ki, neden sonun olayım ki, neden beraber sona doğru gitmeye heveslenelim ki?

Aşkın en derin hali değil miyiz? En saadetli anları beraber el ele yaşamadık mı, hatta göz göze, biperva hem de.. Şimdi uçan kuşların kanadına binip gelesim var yanına sanki, ne kadar uzak düşler bunlar değil mi?

Halbuki, gel şuraya dediğim an hiç tereddüt etmeyeceğini de biliyorum. Akıl almaz bir aşk bu, inanasım gelmiyor sonumuzun olmayacağına… olamayacağına..!

Benim sonum ol, hadi gel artık.. Sonsuzluk bizim olsun, bir ömür yüreğimde kal. Evin orası olsun.. yerin de..!

Yazan : SubaT

08.12.2018

benim sonum

 

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 851 defa

Kategori: Hayata Dair

Yayınlanma Tarihi: 08 Aralık 2018

6 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.NeT Benim SONUM oL...


LaL

KaLeminize Yüreginize SagLik Subat, TeSekkürLer GüzeL PayLaSim iCin ..


SiYaHiNCi

Sonsuzum ol...Bitmeyen hikayem ....Hiç bitmesin dediğim her şeyde sen varsın...Biz varız... Herşey güzel olacak senle olunca...Söyleme bana aşka doyunca...Yalnız benim ol ömrün boyunca...


aLone

Benim sonum ol diyoruz, herşeyimiz beraber birlikte olsun diyoruz. İyimiz kötümüz, hüznümüz sevincimiz ortak olsun istiyoruz. Fakat her zaman istediğimiz gibi olmuyor. Hayattan çok şeymi istiyoruz acaba diye düşünmedende edemiyorum. İnsanın herşeyi sevdiğiyle yaşaması çok güzel, bir ömürü birlikte geçirmesi, sevdiğiyle bir ömür geçirmesi, geçirmek istemesi, bunun hayalini kurması ne kadar güzel. Rabbim herkezin gönlüne göre versin, sevdiğiyle bir ömür geçirmeyi nasip etsin..


Trakyalı

emeğine yüreğine sağlık abi güzel paylaşım için


BaHaR

Benim sonum ol... Başlamadan son nasıl olur ki ! Başlamak heves göstergesidir, devam ettirmek cesaret bitirmek ise aptallık. Güzel başlayan hiçbir şey güzel bitse keşke. Ask tek kişilik yaşanıyorsa zaten baştan bitmiştir. Emeğine sağlık SubaT


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50