Bilecik Sohbet

Bilecik Sohbet

Bilecik Sohbet

– Sitesinde sizleride bekliyoruz Bilecik Sohbet Sitesinde Seviyeli Sohbet Ortamı sayesinde sizleri bekliyoruz.

Öncelikle sizlere güzel bir ilimiz olan Bilecik den bahsetmek istiyorum
Bilecik Türkiye’nin batı marmara bölgesinde bulunan gerçekten sakin illerimizden vede gelişmekte
olan illerimizden birisidir devlet ve iş adamları yatırımlarını yavaş yavaş bilecik üzerine yapılıyorki nüfus artımı epey bi geçtiğimiz yıllara göre artmıştır ve büyük şehirlerde sıkılan vatandaşlarımız hem ucuz hemde iş var diyerekten oraya taşınmak istiyorlar vede taşınıyorlarda peki buna göre Bilecik nüfusu kaç Yapılan araştırmalara göre geçtiğimiz senelere göre 1.755 artmış 223.448 olmuştur ve yine yapılan bir araştırmaya göre Bu nüfus, 116.923 erkek ve 106.525 kadından oluşmaktadır yüzzde olarak ise: %52,33 erkek, %47,67 kadınlardan oluşmaktadır vede sizlerinde ziyaretlerini bekliyor sessizliğiyle gerçekten kafa dinlemek için çok güzel yer olan Bilecik sizlerinde ziyaretlerini bekliyor pek fazla gezilicek alanı yok ama olanlarıda sizlerle paylaşmak isterim Yenipazar + bilecik müzesi + Bozüyük Sarar Alışveriş Merkezi + Şeyh Edebali Türbesi + Harmankaya Kanyonu Tabiat Parkı + Pelitözü Göleti + ve bildiğim kadarıyla bu kadar yerleri olan bilecik sizleride burada bekliyor, ve sizleride Bilecik Sohbet Ortamı na davet etmek istiyorum.

Bilecik sohbet ortamı

www.sohbetinadi.net ücretsiz mobil sohbet chat odaları ücretsiz sohbet’e bağlan. Seviyeli sohbet sitesinde arkadaşlarını kendin seç.

Bilecik Sohbet Ortamı

– gündelik hayatımızda bir çok problemler yaşıyoruz ve bunu gündelik hayatlarımıza ister istemez yansıtıyoruz ve kendimizi evlere kitliyoruz yanlız kalıyoruz bu süreç zarfında bilgisayar başına geçip filimler haberler okuyup izliyoruz vede sıkılmaya başlıyoruz aa bi yazalım diyoruz googleye Sohbet ve bir çok büyük sitelere giriş yapıyoruz inkar edemem bir çok büyük sohbet sitesi Ücretli olarak sizlere adminlik adı altında sürekli reklamlar sunuyorlar bu yanlışmı? evet yanlış ben Chat Ederek zevk alıyorum Kardeşim mantıgına gidemiyoruz Malesef, ama Sohbetinadi Olarak Ücretsiz sohbet ortamı Kurduk ve sizleride burada bekliyoruz.

Ücretsiz Sohbet Odaları

Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla sohbet etmek istermisiniz? üstelik ücretsiz kim bilir belkide sizlere yakın illerde bulunan kullanıcılar buradadır ve sizleride burada bekliyordur bilemeyizki
yada burada yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açıcaz bunlarıda bilemiyoruz tabiyki 🙂 Mobil sohbet Sayesinde bütün andoid ios akıllı cep telefonlarıyla giriş yapabilir Sohbet ortamı na giriş yapabilir Radyo dinliye bilir oyun kanallarımızda oyun oynuya bilirsiniz sizleride burada görmek bizleri gerçekten mutlu eder ALLAH’A Emanet olun.

bilecik sohbet

bilecik sohbet


Son olarak sizlere kurallarımızdan bahsetmek istiyorum

Sohbet Kuralları :
Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbet etmelidir,
Siyasi, kültürel veya dini savunuculuk yapmamalıdır
Reklam içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,
Küfür, hakaret içerikli mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,
Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır,
Cinsellik ifade eden rumuzlarla global kanallara girmemelidir,
Zorlayıcı ve itici davranışlarda bulunmamalıdır,
Bulunduğu kanalın genel düzenine göre hareket etmelidir,
Kişisel ve özel bilgilerini kimse ile paylaşmamalıdır,
Kanala veya özele saldırı/flood vb.hareketlerde bulunmamalıdır..


Yazar: aLone

Görüntüleme: 435 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 05 Mayıs 2019

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50