Bir Gün Bitersek..

Bir Gün Bitersek..

Bir gün bitersek, unutma asla seninle geçen günlerimizin bir daha asla geri gelmeyeceğini. Bir daha asla biz olmayacağımızı sakın unutma, ona göre katkıda bulun bu ilişkiye.

Bunları yaz bir yere, biriktir umutları bir köşeye, bizi, ikimizi ve bize ait ne varsa her şeyi doldur bir yana ve bekle.

Gitme bir adım öteye ” der ya şarkıda, işte o şarkıdaki bir metre ötesi aslında ayrılık demektir.

Ayrılıklar olunca, toprak bile yağmuru unutur yada bize öyle gelir, ne bileyim işte ben hiç sensiz kalıp o şeyleri yaşamadım ki.

Bunları bir tarafa koyup seni beklemeye geçmedim ki hiç. Gözden uzak kalan, gönülden de uzak kalırmış ya hani…

Bir Gün Bitersek

Bak işte, biz de bir gün bitersek aynı dağların birbirine kavuşamadığı gibi oluruz. Ölürüz belki de o gün.. Sana yalan gelir bunlar şimdi belki ama ben hasretini çekeceğime, ölümü yeğlerdim. Şimdi kim bilir neleri hayal ediyorsun bilmiyorum. Belki de bir gün buralardan gitmek, sensizlikle imtihan edilmek, sana hasret başka bir yürekte duramadan ölmek vardı kaderimde.

bir gün

bir gün

Hatırlar mısın?

Pencere kenarında beni beklerdin sabahlara kadar, dilsiz..
Uyusaydın ” derdim ya sana..

Seni beklemek bile güzel ” deyip, yüreğimi dağlardın adeta, ” İşte kadınım ” derdim ben de sana.

Bu duygularla biz olmuştuk, bu hayalleri yaşatmıştık içimizde yıllarca, bu anılarla birbirimize sahip çıkmıştık, bu yalnız dünyanın kahpeliğine aldırmadan…

bitersek

bitersek

İşte O An Ölüm gibidir

Bir gün bitersek, işte o an ölüm gibidir belki de.. Belki de ” Sen benden gittin gideli ” bile diyebilecek kadar zamanımız dahi olmayacak.. Ah be sevgili, ah be gözleri güzel kadınım, ah be maralım.. Pişirdiğin her güzel yemek bile o kadar doyururdu ki beni, tuzu az da olsa fazla da olsa diyemezdim, sana kıyamazdım, kırılır derdim kendi kendime.

Bak şimdi sanki yok olduğunu düşünüyordum da, içim gidiyor sensiz kalınca.. Ölüyorum ben buralarda.. Kendim, kendim olmaktan çıkıyorum. Seni bilmem ama ben tamamen sen olmuşum. Gitme sakın benden, Bir Gün Bitersek eğer, ikimiz de ölürüz be sevdiğim.. İkimiz de biz olmaktan çıkar, savruluruz uzak diyarlara…

Gideceksen eğer, beni de al git buralardan, ellere bırakma sevdiğini.. Özlüyorum seni.. Çok.!

Kalem : SubaT

17.11.2018

sohbetinadi

sohbetinadi

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 430 defa

Kategori: Genel, Hayata Dair

Yayınlanma Tarihi: 17 Kasım 2018

3 Yorumlar
SiYaHiNCi

Bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen o zaman aç bu mektubu demiştim. Seni bir ömre sığamayacak kadar çok sevdim. Eğer bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen bil ki senden vazgeçmemek için seni seven beni yok edip bir başkası olmuşumdur. Üzülme… Olsun ‘Kuş ölür sen uçuşunu hatırla... Emegine yuregine saglik omrum...bu yaziyi hatirladinmi??


Aze

Bir gün herşey son bulacak. Bize kalan biriktirdiğimiz anılarin kalitesinde. Emeğine sağlık.


Trakyalı

Bir gün bitersen aniden bir film gibi Yalnız gözlerin kalsın aklımda Susmasın benim gibi anlatsın Sen gerçekten sevdin desin hakkımda bu güzel yazıyada yakışan ufak bir dörtlukle güzelliğini beyan etmeden geçemedim emeğine yüreğine sağlık üstad SubaT güzel paylaşım için teşekkürler


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50