Chat Arkadaşlığı – Sohbet Arkadaşlığı

Chat Arkadaşlığı – Sohbet Arkadaşlığı

Chat Arkadaşlığı Sohbet Arkadaşlığı

chat arkadaşlığı sohbet arkadaşlığı; Chat ortamlarında insanlar yüzlerce kişiyle belkide binlerce kişiyle sohbet etme imkanı buluyordur.
Farklı şehirlerden girenler, farklı ülkelerden sohbet için burda aynı chat odasında bulunanlar.
Herbiride elbetteki farklı karakterlerde insanlardır, bir birine benzeyen yada bir birine hiç benzemeyen insanlar.
Genci yaşlısı kücük büyük evli bekar yada dul her toplumdan hertürlü insan chat odalarında bir şekilde bir araya gelebiliyor.
Tabiki buda ayrı bir zenginliktir aslında bizimde bu zenginliği nasıl karsıladıgımızda oldukca önemlidir.
Hiç görmediğimiz sesini duymadıgımız, daha önce hiç karsılasmadıgımız yüzlerce insan aynı chat odasında toplanmıslar ve sohbet ediyorlar.
Genel konulardan konusanlar, aşk tan sevgiden bahsedenler, müzik dinleyenler ve dinlediği müzigin etkisiyle duygusallasan insanlar.
Dinlediği sarkıları sohbet odasına yazan aktaran insanlar. günü iyi gectiği için mutlu olanlar bu mutlulugu bu sohbet odasındaki arkadaslarıyla paylasanlar.
Günü kötü gecenler üzgün olanlar. bu mutsuzlugunu yine bu sohbet odasındaki arkadaslarıyla paylaşanlar. derlerine derman arayanlar.
Tesilliyi burdaki arkadaslarından bekleyenler. bir birini teselli eden arkadaslar.
Aslında sohbet odalarındaki arkadaslık cogu zaman real arkadaslıklardan daha iyi olabiliyor.
Bir karşılık bir menfaat beklemeden sabırlı şekilde sizin dertlerinizi dinliyor, aynı zamanda sevincinize ortak olauyor mutlulugunuzu paylaştıgı gibi dert ve üzüntünüzüde paylaşıyorlar.
Gercek hayatta realde asla kımselere soylemediğiniz sırlarınızı burda sohbet odalarında güvendiğiniz arkadasım dediğiniz insanlarla rahatca paylaşabiliyorsunuz.
Ailenizle olan diyaloğunuzu sıkıntınızı üzüntünüzü sevincinizi paylasabiliyorsunuz. Düşünün realde kımselere söyleyemediğiniz en derin sırlarınızı hiç görmediğiniz sesini duymadıgınız biriyle konusu vermişsiniz.burada baslayan sohbet arkadaslıgı sizlere cok fazla sey katacaktır. sohbet odasında ve sohbet sitesinde yasanan arkadaslıklar degerli oldugu kadarda baska bir hava ve olgunluk katacaktır.

arkadas

Chat, Sohbet

aslında nasıl oldugunu anlayamadıgımız güçlü sağlam bir arkadaslıktır bence.
Önce sohbet odasına giriyorsunuz, kendinize bir isim rumuz alıyorsunuz. sohbet odasında sadece bir selam veriyorsunuz, buna karsılık o chat odasındaki insanlar size karsılık veriyor.
Selamınızı alıyor ve size hoş geldiniz, nasılsınız diyerek hal hatır sormaya baslıyorlar, ve sizi tanımadan görmeden bu sekılde sıcak davranıyorlar.
Bu sekılde baslayan bır sohbet baslangıcından sonra, sizde nasıl oldugunuzu soyleyıp onlara birseyler soruyorsunuz. bu yakın ve sıcak karsılamadan sonra insanlar size isminizi soruyor.
Yada siz onlara isimlerini soruyorsunuz. yasadıkları sehri isimlerini yaslarını ögrenıyorsunuz. onlarda sizin memleketinizi yasadıgınız sehri yasınızı ögrenıyor ve bır dostlugun arkadaslıgın temeli bu sekılde atılmıs oluyor.
Artık yavas yavas alısıyorsunuz ve biraz daha onları tanımak istıyorsunuz, elbette odadakılerde sizi tanımaya calısıyorlar.
Chat odasındakı sohbete katılıyorsunuz, espirilere cevap verıyor sizde espiri saka yapmaya baslıyorsunuz, farkına bile varamadan bu sohbet esnasında gülümsemeye baslıyorsunuz. hayatın sıkıntısından bir an bile olsa uzaklasmıs oldunuz.
Zaman gelıyor ve sohbet chat odasından cıkıp normal gundelık yasantınıza dönuyorsunuz, ama aklınızda bır yerde sohbet odası kalmıs oluyor.
Duydugunuz bir söz dilinize düşüncenize takılıyor, yada bir isim bir espiri düşüncenizde kalıyor ve tekrar bu sohbet odasına girme düşüncesine kapılıyorsunuz.
ilerleyen bir zamanda tekrar sohbet odasına giriyorsunuz orda tanıstıgınız bir kaç kısı size isminizle hitap ederek hos geldin nasılsın gibi bır sıcak karsılamayla yaklasıyor.
Bu yaklasım karsısında sizde aynı sıcaklıkla karsılık vererek sohbete baslamıs oluyorsun. bir gün 5 gün on gün 1 ay 2 ay derken uzun bir süre artık bu sohbet chat odasına girip zaman gecirmeye baslamıs oldugunuzun farkına varıyorsunuz.
Bu zaman diliminde elbette cok farklı insanlarla tanısıp tanıyıp sohbet etme imkanı bulmus oldunuz. artık karsınızdakı kısıyı tanımıs yasını boyunu ailesini dahi onun anlattıgı kadarıyla tanımıs oldunuz.chat odalarında chat yapmak sohbet odalarında sohbet yapmak baslı basına bizlere bir kazançtır

sohbet

Sohbet odası

Sohbet Odasında bu zaman diliminde kendınıze daha yakın buldugunuz bir kaç kişi cıkıyor, yada kafa yapılarınızın uyustugu kişiler.
Bu kişilerle zaman gecirip sürekli sohbet ediyorsunuz, bir bişrinize herseyınızı anlatır hale gelıyorsunuz.
Düşününki hayatın içinde yasadıgınız bir olayı sohbet odasına girip bu arkadasınıza anlatıyorsunuz. bir şeyler yapcaksınız bir karar verceksınız. aklınızda bir konu var ve siz bu arkadasınızdan fikir alıyorsunuz.
Sevdiğiniz rengi, sevdiğiniz sanatcıyı en sevdiğiniz şarkıyı dahi biliyor bu arkadasınız. sizi üzebilecek seyleri yada sizi sevibdirecek mutlu edecek seyleride biliyor. artık sizi tanıyor ve iyi bir arkadaslıgınız var. dediğim gibi sohbet odasında arkadas sahibi olmakta baska bir güzeldir
Artık sizinde bir sohbet arkadasınız oldu. sizi anlayan oldugunuz gibi kabul eden. yargılamadan sorgulamadan seven deger veren, sizi önemseyen bir dost bir arkadas.
Real de bır arkadasınızla kavga edebilirsiniz. dargın olabılır hıc konusmaya bılırsınız. yolda yürürken görseniz yolunuzu degiştirebilir, aynı ortamda bulunmaktan sakına bilirsiniz.
Fakat sohbet odasında chat odasında boyle bir dargınlık söz konusu olmuyor, herkeze acık bir sahbet odası oldugu için kırgın dahi olsanız. aynı ortamda bulunuyorsunuz.
Bir şekilde dargın olsanız dahi cok kolay bır sekılde bu dargınlıktan vazgecip dostlugunuza devam edebiliyorsunuz.
Bu yuzden sohbet arkadaslıgı real arkadaslıktan farklıdır. uzun süreli bır kırgınlık olmuyor. yada uzun süre ayrı kalamıyorsunuz.
Bu zaman dilimi arttıkcada sohbetiniz daha derin ve güzel bir hale geliyor daha sağlam bır arkadaslıgınız oldugunun farkına varıyorsunuz.
Bir birini anlayan güvenen düşünen önemseyen, oldugu gibi kabul eden 2 insanın güzel ve sağlam arkadaslıgı olgunlaşmıs oluyor.
Gündelik yasantınız içinde bu sanal sohbet ortamıda bır yer edınıyor kendıne. gunun telaşını atlattıktan sonra yaptıgınız ilk sey ise sohbet odasına girmek ve arkadaslarınızla sohbet etmek oluyor,
Gün içinde yaşadıgınızı, gününüzün nasıl gectiğini, bugun nelerle karsılastıgınız anlatmak istiyorsunuz, ve sizi dinleyen anlayan önemseyen bir arkadasınız hevesle ve merakla sizi dinlemek sizinle sohbet etmek için sizi beklıyor. sizi dinliyor.
haftalar aylar derken belkide yıllar gecıyor. aranızdaki baga göre artık arkadasınızla telefonda görüşmeye baslıyabiliyorsunuz, hatta aynı şehirde yasıyorsanız yüz yüze görüşmeye baslama fırsatınız oluyor. sohbet odasında olusan bu kardeslik ilişkisi yada arkadaslık ilişkiside oldukca önemlidir. sohbet odasının vazgecilmez bir prensibi olan saygı sevgide sizlere dogru arkadası dogru sehirden bir dost bulmanızı kolaylastıracaktır
Ayrı şehirlerde olsanız dahi bu bir engel teskil etmiyor. bır noktada ortak bır yerde bir araya gelmek isteyebiliyorsunuz. orda yüz yüze görüşebiliyorsunuz.
Artık sizi sizin kadar tanıyan önemseyen seven deger veren bir arkadasınız var. üzüntünüzü paylaşan sevincinize ortak olan. sizi dinleyen bir arkadasınız var.
Realde anlatamadıgınız seyleri anlattıgınız, kimselere soyleyemedıklerınızı soyledıgınız, hislerinizi duygularınızı paylaştıgınız bir arkadas. Chat Arkadaşınız, Sohbet Arkadaşınız

Kısa basit bir tanımla sohbet odasında olusabilcek bir arkadaslıktan bahsettik. Daha kapsamlı yaşanılmış bir arkadaslıgı, burda başlamış bır dostlugu, aşk`ı sevgiyide baska bir bölümde paylaşalım..

arkadas

sohbet, chat, sohbet odası, sohbet sitesi, sohbet sayfası, mobil sohbet, chat yap, sohbet yap, sohbet chat sitesi, chat sohbet sitesi, chat sohbet, sohbet chat, arkadaslık sitesi, aşk sitesi, arkadas bul, kızlarla sohbet, kadınlarla sohbet
sohbet siteleri, chat siteleri, sohbet et, chat odaları, yetişkin sohbet, bayanlarla sohbet, aşk sohbet sitesi, arkadas sitesi, bizim mekan, geveze sohbet, ideal sohbet

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 307 defa

Kategori: Haberler, Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 17 Kasım 2017

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50