Cici Babam İzle

cici babam izle cici babam

Cici Babam Sinema Filmi

Cici Babam Çok Yakında Sinemalarda! Anneler de âşık olur mu? Babası ölen üç yetişkin kardeşe yeni bir Cici Baba gelince işler karışır. Komedinin dozunun tavan yaptığı bu filmde Cici Baba kendini kabul ettirmeye çalışırken, annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Bu çabalar acaba netice verecek mi? Güldür Güldür Show ekibinin kaleminden çıkan bu unutulmayacak komedi, izleyiciyi kahkahanın hiç durmayacağı bir serüvene davet ediyor.  İçerisinde komedi, mizah ve espri adına her şeyin olduğu Güldür güldür ekibinin ilk sinema filmi olan Cici babam izleyenlere kahkaha attıracaktır. Çok yakında sinemalarda olacak olan bu filmin fragmanı sizlerle, bir göz atalım.

Yönetmen: Meltem Bozoflu Oyuncular: Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Çonka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Alper Kul, İrem Sak, Uğur Bilgin, Arif Erkin, Defne Yalnız, Kuvvet Yurdakul, Özgün Aydın, Aslı İnandık ve Ayhan Sicimoğlu

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
959 okuma
20 Nisan, 2018
aLone
aLone

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?