Delikanlı Sohbet

Delikanlı Sohbet

Delikanlı sohbet sitesi olarak sizlere daha iyi vakit geçirtmek için yanınızdayız. Mobil sohbet siteleri içerisinde farklı bir yer edinmeye karar verdiğimizde, elimize kağıdı kalemi alıp yazmaya karar verdik.

Sizin bu siteden ne beklediğinizi gayet iyi biliyorduk.

Zamanla bunu belleklerimize kazımıştık zaten. Başka mekanlardan farkımız olmalıydı. Biz başka olmalıydık bu alemde. Farkımızı herkes görüp bize imrenmeli idi. Bunu başaramayacak bir durumda değildik zaten.

Gelin sitemizdeki kullanıcıları sizlere tanıtalım, işe oradan başlayalım.

Delikanlı Sohbet

Kaliteli sohbet sitemizde bir çok delikanlı yürek mevcut. Örnek verecek olursak.. Hatta örnek vermeyelim de, buyurun beraber tanışma faslına diyelim.. Bugün erkek kullanıcılarımızdan bazılarını tanıtacağız. Bir kaç gün sonra da bayanlar.

ReSpecT: 

O bir güçlü karakter. Konuşması, naifliği, kibarlığı, sempatikliği ve duruşu ile tam bir Edirne beyefendisi. Mesleği de tam kendisini anlatan bir tarzda.

Küçük büyük demeden herkesle muhatap olur. İnsanları kırmaz ve kalite bir radyo yayıncısıdır. Anonsları ile bize keyifli anlar yaşatır.

Sitenin mülk sahiplerinden birisidir. Ama hiç öyle patron edasıyla davranmaz. Sevecen ve huzur veren konuşmaları sayesinde tiryakisi olan bir çok kullanıcısı vardır. İşi rast gelsin diyelim, tanışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.. Gürsoy kardeşimiz sizi bekliyor. Hadi.

özgür:

Aynı karaktere sahip bir isim daha. O da sitenin mülk sahiplerinden birisidir. Canlı, heyecanlı, sohbeti mükemmel bir kardeşimiz. Elinden ne gelirse yapar dostluk için.

Keyifli muhabbetler yaptığı her dakikada, insanları kendisine hayran bırakan bir yapısı vardır. Çok zaman bulamadığı chat ortamında, elinden geldiği kadar konuşmayı sever.

Biraz fazla beyefendidir, bekar ve evlenme ihtiyacı ,olan bir kardeşimiz. Şu an kız bakıyoruz kendisine:) Tavsiye üzerine bir kaç kız baktık ama bir türlü beğendiremedik. Zaman aleyhine işliyor bizce:) Tanışmanız için zaman kısıtlı, acele edin…

BaşkenTLi06:

İşte bir Sivas’lı. O bir bağlama üstadı, bir solist, bir ozan resmen. O aslında saflığın ve temizliğin sanal alemdeki ismi. Mertcan kardeşimiz.

İyi ki tanıma fırsatımız oldu. Canlı yayınlarda bağlamasını konuşturmasıyla ünlüdür, aynı zamanda solo olarak da eşlik ettiği şarkılarda keyif verir ve bizi uçurur adeta. Ankara’da ikamet ettiği için kullanıcı ismi böyledir ama tam bir Yiğido’dur kendisi.

Sizleri sohbet kanalı içerisinde beklemekte. Tanışmanızı bekliyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın. Unutmadan söyleyelim, müthiş kahkaha atar:)

gkhn:

Aramıza yeni katılan bir radyo yayıncısı kardeşimiz. Saf ve güzel bir yüreği var.  Kibar, naif, sevecen, dikkatli ve konuşması mest eden bir yapısı var. Tanıdığınızda keyif alacağınız bir kardeşimiz.

Radyoda o olduğu zaman, müzikler bile daha anlamlı geliyor kulağa. Onunla geçen her dakika, tarifi olmayan bir hikaye gibi aynı. Dinledikçe ve sohbet ettikçe keyiften ötesini alacaksınız.

Tanışmak ve konuşmak için vakit kaybetmeyin. Gökhan bir efsanedir…

SubaT:

İşte sıradan bir kullanıcı. Gururlu, Sivas’lı, Ağustos doğumlu, esnaf, makale yazarı, az da romantik diyebilirsiniz. Eğlenceli bir insandır kendisi. Tanışmalısınız. Karasal iklim çocuğu da derler kendisine:)

                                         Delikanlı sohbet sitesi, mobil chat sitesi

YAZAR : SubaT

20.11.2018

 

Mobil chat


Yazar: aLone

Görüntüleme: 618 defa

Kategori: Genel, Hayata Dair, Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2018

3 Yorumlar
HayaL

Ben tanıştım bu delikanlı tayfası ile çok ta memnun oldum.😊


SubaT

www.sohbetinadi.net delikanlı sohbet sitesinin delikanlıları:)


aLone

SubaT abi yaa bizide reklam ettin :))) Ama olsun harikasın ellerine sağlık. Güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim, Kalbinin güzelliği sözlerine yansıyor. Emeğine yüreğine sağlık. Sizleri tanıdığım ve bir arkadaşlık ortamı bulduğum için kendimi çok şanslı görüyorum. Saygılar sevgiler..


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50