Eğlenceli Bir Sohbet Sitesi

Eğlenceli Bir Sohbet Sitesi

Eğlenceli Bir Sohbet Sitesi

sohbetinadi.net online sohbet sitesi olmakla birlikte aynı zamanda değişik bir ara yüz ile bizi karşılamakta diğer sohbet sitelerinden farklı olarak blog sekmesi ile bizlere seçenek sunmaktadır. Eğlenceli sohbet odaları, keyifli arayüzü ve blog ile bizlere vaat edilen sadece bir sohbet sitesi olmaktan çıkıp bir eğlence platformuna dönüşmektedir.

Nedir bu blog sistemi?

sohbetinadi.net’i normal bir chat,sohbet sitesinden ayıran özellik ise bir blog sistemi ile programlanmış olmasıdır. Bu sitede sohbet, chat ve eğlenceli bir blog bulunmaktadır. Birbirinden farklı onlarca sohbet odasının yanında eğer canınız sıkılırsa ya da öyle bir ihtimal varsa diye blog tasarlanmış ve bu blogda güncel bütün konulara yer verilmeye çalışılmıştır. Bu sohbet sitesinde sohbet etmeseniz bile çok farklı birçok içerik bulacağınıza emin olabilirsiniz.

İlk etapta siteyi incelediğimizde blog ve chat sekmelerinden blog sekmesini yeterince anlattık. Şimdi biraz da chat kısmına değinelim.

Sohbet Odaları

Siteye girdiğimizde bizi karşılayan ara yüzde bir nickname yazarak şifre bile yazmadan sitenin chat bölümüne giriş yaptıktan sonra radyo sesiyle birlikte bir sayfa açılmakta ve bu sayfa chatin ana ekranı olmaktadır. Yanda görülen sekmelerde ise birçok sohbet odası bulunmakta. Bunlardan bazıları yarışma, bazıları oyun, bazıları ise canınız ne isterse ona göre ayarlanmış sohbet odalarıdır. Bunun haricinde sohbetini beğendiğiniz birisiyle daha özel konuşmak isterseniz özel sohbet odaları da bulunmakta. İyi eğlenceler.


Yazar: aLone

Görüntüleme: 270 defa

Kategori: Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 25 Mart 2018

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50