Kalbim Nasıl Atıyor

Kalbim Nasıl Atıyor

Kalbim Nasıl Atıyor Bir Bilsen… Sevgili neşe kaynağım, kalbim nasıl atıyor gözlerim seni görünce, nasıl da heyecanlanıyor bir bilebilsen. Yüreğim şimdi dile gelse de anlatsa benim sana olan o güzel hislerimi. Olsun, sen anlamasan da ben dilin konuşabildiği kadarıyla yazıyorum sana.

Bak şimdi kara gözlüm, sana günüm nasıl geçiyor anlatayım.
Sabah oluyor erkenden seninle açıyorum kısık gözlerimi. Bir bakıyorum sen varsın tertemiz kalbimde. Kalbimden yüzüme sıcak bir gülümseme yayılıyor ansızın, aniden. Anlayacağın, seninle başlıyorum her güzel güne.

Sonra yemek yerken, gülerken, ağlarken, çalışırken hep senin varlığın duruyor tam da yanı başımda.
Sonra gün batıyor her günkü gibi yine, gece olunca senin resimlerine uzun uzun bakıyorum, gözlerim en son sadece seni görsün diye.
Yüzünün her santimini ezberliyorum ve kapatırken gözlerimi hayalin bana eşlik ediyor. Gözlerimde hep sen, dilimde hep sen, aklımda sadece sen, kalbimde bir tek sen ve bizim hayallerimiz.

İşte hayatım benim günlerim böyle garip geçiyor yani kısaca seni düşünerek.
Sen ne ara girdin şu kalbime, ne ara bu kadar işledin şu ruhuma; anlayamadım ki..
Ama iyi ki de gelmişsin kadersiz hayatıma.

Ne güzel geldin sen benim şu gönlüme ve hiç gitme, gidip de kör olabilecek gözlerimi sensiz, gönlümü senden gayrı sevgisiz bırakma.

kalbim

Kalbim Nasıl Atıyor

Çünkü bu yürek seninle birlikte atıyor, seninle birlikte atacak.. Ah şu kalbim nasıl atıyor, nasıl?

Bu gün seni ne kadar çok özlediğimi fark ettim biliyor musun?

Ben bu gün sensiz nefes almadığı anladım. Bu gün çok ama çok özledim seni.

Gözlerini kendimde aradım hep, varlığını birden bire değil, günlerce özledim.. Anlamı olan her şeye , herkese rağmen ben seni çok özledim, gururu bir kenara bıraktım çünkü gurur beni ben yapmıyor, beni yalnızlaştırıyor adeta..

Gurur beni asla mutlu etmiyor.
Sen benim kabul olmayacak duamsın belki de , belki de hiç gerçekleşmeyecek hayalimsin….

İçim çok yanıyor içim. Bu gün yine sensiz yapamayacağımı yine fark ettim . Olmayacak, ben seni unutacak kadar asla güçlü değilim, sen hayallerimin insanısın , olmaz unutamam, bitemezsin, bitmemelisin, bitemeyiz asla.

Herkes olmaz bekleme diyor ama benim içimde yine bir umut var olacak diye.. Yemin olsun ki hayallerimin insanı, seni gelene kadar bekleyeceğim, içimdeki küçük umutla, hayallerimle, aşkımla bekleyeceğim seni , bir gün bana gel diye….. Kalbim Nasıl Atıyor bir bilsen..

Yazan : SubaT

30.11.2018

kalbim nasıl


Yazar: aLone

Görüntüleme: 541 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım 2018

7 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.NeT Kalbim Nasıl Atıyor, nasıl..


LaL

Emeginize, KaLeminize SagLik Subat .. TeSekkürLer GüzeL PayLasiminiz iCin ..


aLone

Emeğine sağlık SubaT abi. Senin kalpte sürekli atıyor hani.


BaHaR

Kalp her atışında aşk a muhtaç sinyaller gönderir. Aşk a her kalbin ihtiyacı vardır. Bazen gerçek aşkı hisseder bazende sırf heyecanlanmak için sahte aşk lara atış yapar. SubaT emeğine sağlık .


Trakyalı

kalp insanın en önemli organıdır ve bir bedenın olmazsa olmaz parçasıdır kırıldıgında bir bardağın yere duşup kırılmasına benzer o bardakkı yere duşup kırıldıgında asla bidaha gerı eklenmez işte kalpte kırıldıgında asla bıdaha kırgın olduguna sıcak bakmaz ama bir sevdimi oyle severkı işte onun adı tek AŞK tır gunumuzde çogu kişi kalbımde yaşadıgım aşk derler çok populer sozdur bence sözde kalmamlı o kalbın içinde yaşaıyor ve atıyorsa o kişi işte kalp ozman bir ferrari otomobil gıbı hızlanır Aşk ozman yaşanmış sayarım ben kalpte çok önemlidr KaLp Saygılar olsun güler yuzlu yuregı kocaman sevgi dolu SubaT abi


SiYaHiNCi

Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı Siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime Ve daha çok seviyorum limonlu çayı Senin sevdiğin herşeyi seviyorum Türkülerini memleketinin Feneri ve kara kartalı senin için Davamızı ve şiiri sende seviyorum Seni seviyorum... Emegine yuregine saglik omrum.Bu yaziyi hatirladinmi :)


berkay

GuzeL YazıLar Subat Bey


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50