Kendimi Sende Unuttum

Kendimi Sende Unuttum

Kendimi Sende Unuttum, bir boşluğa düşer gibiyim şimdi. Yapayalnız kalacağımı sanacak olsaydım ne işim vardı ki sende? Bak şimdi iklimler bile değişti artık. Çiçekler açmamak üzere soldu yine. Hayatın en anlamı olduğu saatleri, günleri, haftaları, ayları ve yılları seninle geçireceğimizi düşünerek gelmiştim sana ama şimdi koskoca bir hiç kaldı bomboş ellerimde.

Hiç bir güç senden daha güçlü değildi ve biz bu güçle birbirimize gelmiştik. Sendeki güce aldanıp, kendimi güçlü sanmıştım ama aslında ne kadar da güçsüz olduğumu anladım.

Şimdi kelimeler anlamını yitiriyor, kime yada neye yazdığımı bilmeden sensiz kalmaya ne kadar dayanabilirim ki?

Ne kadar sen olabilirim bundan sonra veya sende ne kadar olabilirim? Kimse bilmiyor bunu, zaten hiç kimse seni ne kadar çok değişirken özlediğimi anlayamazdı.

Sistem bu, sen ve ben bu, ikimiz bu dedik hep..

Yanlış yapsak bile doğru sandık, eksikleri görmedik, ayrıntıları dikkate almadık asla.. Dağıldık, her bir parçamız bir yana savruldu, gittik ve bittik, yokuz artık..

Kendimi

Kendimi Sende Unuttum

Sende kaldı diğer yarım, kendimi sende unuttum. Belki de sana geldiğim için, senden gidemediğimde kaldı diğer yarım..

İkimiz de bu aşkı tam yaşamadık, yarım kalmamızın belki de en büyük sebebi bu.. Kitle iletişim aracı gibi gördük birbirimizi. Arayınca aç, istemediğinde kapat, meşgule at gibi olduk. Değer yargılarımızın bizi yargılamasına asla sebep de olmadık..

Hatta biz, biz olamadık, hiç olabildik sadece.. Kendimi unuturken sende, yokluğuna alışmaya çalışmadım hiç..

Bırak artık beni dediğinde bile, gözlerinin ” kal ne olur gitme ” dediğini, bakışlarıma yapıştırıyordum umutsuzca..

sende

Unuturken Kendimi, Sende İdim

Bilemedim ki, kendimi sende unuturken yalnızlaşacağımı. Bihaber olduğum ne kadar gerçek varsa hayatımda, o kadar yalana mahkum haldeydim..sen gidince.

Kuşların uçuşu da bir başka artık, kış geliyor bak..yine sensiz bir mevsim daha acımazsızca donduracak beni.. Eldiven takmıyorum artık ellerime, beraber kartopu oynarken de takmazdım..

Ben kendimi sende unuturkende sendeydim, sendeyim hala.. Senin olmayacağını bile bile sendeyim gene. Sen ne kadar olmasan da ben hep seninle olduğum yerdeyim gene… Gitmeseydin.. kendimi unutmazdım bu kadar..

Yazan : SubaT

27.11.2018

Bende Bıraktığın İzler


Yazar: aLone

Görüntüleme: 469 defa

Kategori: Hayata Dair

Yayınlanma Tarihi: 27 Kasım 2018

2 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.net kendini bir yerlerde unutmayanların sitesi.


aLone

Kedini ona ait hissetmek, onda kalmak, kendini unda unutmakta ayrı bir güzel. Hayatımızdan çıkmasalar bile insan bazen kendisini onunla birlikte olduğu anlarda unutabiliyor. Emeğine sağlık abi.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50