Ketenpere

Ketenpere

Ketenpere İzle

Komedi denildiğinde aklımıza ilk gelen isimlerden biriside Şafak Sezer olsa gerek. Komedinin adeta dibine vuruyor, bu tabir bu filme oldukça uygun gelecektir, izleyince sizlerde benimle hemfikir olacaksınızdır.

Ketenpere Şafak sezer ve Hakan uralın başrollerini paylaştığı unutulmaz bir komedi filmi biraz komedi biraz hüzün biraz aksiyon ve elbette inanılmaz bir mizah ve komedi sizleri bekliyor hala izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz

Son yıllarda fazla sayıda komedi tarzında filmler piyasalara çıkmış olsa da bu film ketenpere inanılmaz bir film olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

bir şafak sezer klasiği olacağına inandığımız film görsel efekt ve filmin çekildiği şehir, semtler açısından oldukça önemlidir. Komedi filmi denince elbette akla şafak sezer geliyor. Ketenpere izle

Buyurun filmimizin fragmanını sizlerle paylaşalım. Ketenpere izle

Kalender, bir akrabasının kast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer. Cezaevinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkûm, kısa sürede Kalender’i çok sever ve onu himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve ona kendi kast şirketini kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir.

Bir not olarak şunu eklemek istiyorum, Filmin sonu inanılmaz, tahmin edilemez şekilde son buluyor.

 

ketenpere izle

ketenpere izle

ketenpere izle, şafak sezer filmleri, komedi filmleri, yerli filmler, tr dublaj filmler, aksiyon filmleri, 2017 filmler

Yazar: aLone

Görüntüleme: 482 defa

Kategori: Sinema

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2017

1 Yorumlar
Hakan

Fragman bu filmin tamami varmi sayfanizda ? Fragman bukadar eglenceliyse tamamini izlemek gerekir


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50