Özlem Sohbet Sitesi

Özlem Sohbet Sitesi

Özlem sohbet sitesi

Yine özlem doldu seven yüreğim, hasretini çekmek, zor ela gözlüm. Özlem sohbet sitesi içerisinde özlem, hasret ve aşk vardır.
Tek düşüncem inan, sensin sevdiğim, sende benimle ol, hep hasretle beklediğim. Gözlerin pınardı, sevgiyi içtim tatlı dilin ile kendimden geçtim. Seni benliğimde, yar diye seçtim, geceme bir ışık sal hasretle beklediğim, Özlemle beklediğim. Özlem sohbet sitesi senin için hazırlanmıştı sanki sevdiğim.

Özlem Sohbet Odaları

Hasret alevlerdi, kalpteki közü, öyle özledim ki, o güzel gülen yüzü. Esirgeme benden, bir tatlı sözü, halin nedir diye, sor hasretle beklediğim. Bilirsin duramam, sesin duymadan, can ne işe yarar, canan olmadan. Gönlümdeki güller, henüz solmadan. En kısa zamanda, gel hasretle beklediğim. Özlem sohbet Odalarında bekliyorum. Hasretle, özlemle.

zlem sohbet odaları

özlem sohbet odaları

Özlem Sohbet Odası

Özlemle beklemek bazen o kadar güzeldir ki. Sevdiğini beklemek, gelişini yollarını gözlemek, öyle güzel bir heyecan verir ki insana bunu anlatmak zor yaşamak gerek. Özlem sohbet odası içerisinde ise böyle güzel dostluk bağları oluşur. Sevecek bir arkadaşınız olur, Konuşacak muhabbet edecek dostlarımız olur. Muhabbet ederken büyük bir haz ve keyif alırsınız, hiç gitmek ayrılmak dahi istemediğiniz zamanlar da mutlaka olacaktır. Bir heyecan, bir özlem içerisinde o muhabbetini sohbetini sevdiğiniz insanın gelişini bekleyeceksiniz. Nerede mi? Tabii ki Özlem sohbet sitesi içerisinde bekleyeceksiniz.

Sohbet özlemi sohbet hasreti gibi yaşanılan bu hislerin burada son bulduğunu belirtmek isterim. Sohbete aç özlem duyan insanların duygularını burada kolaylıkla yansıtmaları ve sohbet özlemi çekenlerin ise burada bu özlemi bastırmaları da oldukça mümkündür.

Sohbet Chat odaları içerisinde en fazla tercih edilen adresler arasında bulunan sohbet sitelerimiz ile sizlerde özlem duyduğunuz o güzel sohbetlere burada kavuşabileceksiniz. Özlem, Sohbet özlemi, sohbeti özlemek, özlenen sohbetler, özlem sohbet, özlem sohbet sitesi gibi kelimelerin bize çağrışım yapması ile ortaya sürdüğümüz bu odalar sayesinde seviyeli chat sohbet yapmanın keyfini çıkartın. Sohbet siteleri tamamen ücretsiz şekilde sizlere hizmet veriyor.

Özlemek güzeldir derler hani, yok be arkadaş özlemek acı verir özlemek zordur bazen katlanılmaz bir hal alır. Elbette ki her insan bir şeyleri özler sizlerde sohbet etmeyi özlerseniz mutlaka sohbet odaları adresimizi ziyaret edin. En duygusal sohbetlerin yaşandığı bu adres ile özlem dolu sohbetler kaliteli muhabbetler yapabilirsiniz. Zamanınızı eğlenceli ve duygusal geçirmek isterseniz özlem dolu web adresimize hemen katılın.

zlem sohbet odası

özlem sohbet odası

 

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 551 defa

Kategori: Hayata Dair, Şiirler, sohbet odaları

Yayınlanma Tarihi: 09 Aralık 2018

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50