Özlem Sohbet Sitesi

Özlem Sohbet Sitesi

Özlem sohbet sitesi

Yine özlem doldu seven yüreğim, hasretini çekmek, zor ela gözlüm.
Tek düşüncem inan, sensin sevdiğim, sende benimle ol, hep hasretle beklediğim. Gözlerin pınardı, sevgiyi içtim tatlı dilin ile kendimden geçtim. Seni benliğimde, yar diye seçtim, geceme bir ışık sal hasretle beklediğim, Özlemle beklediğim. Özlem sohbet sitesi senin için hazırlanmıştı sanki sevdiğim.

Özlem Sohbet Odaları

Hasret alevlerdi, kalpteki közü, öyle özledim ki, o güzel gülen yüzü. Esirgeme benden, bir tatlı sözü, halin nedir diye, sor hasretle beklediğim. Bilirsin duramam, sesin duymadan, can ne işe yarar, canan olmadan. Gönlümdeki güller, henüz solmadan. En kısa zamanda, gel hasretle beklediğim. Özlem sohbet Odalarında bekliyorum. Hasretle, özlemle.

özlem sohbet odaları

Özlem Sohbet Odası

Özlemle beklemek bazen o kadar güzeldir ki. Sevdiğini beklemek, gelişini yollarını gözlemek, öyle güzel bir heyecan verir ki insana bunu anlatmak zor yaşamak gerek. Özlem sohbet odası içerisinde ise böyle güzel dostluk bağları oluşur. Sevecek bir arkadaşınız olur, Konuşacak muhabbet edecek dostlarımız olur. Muhabbet ederken büyük bir haz ve keyif alırsınız, hiç gitmek ayrılmak dahi istemediğiniz zamanlar da mutlaka olacaktır. Bir heyecan, bir özlem içerisinde o muhabbetini sohbetini sevdiğiniz insanın gelişini bekleyeceksiniz. Nerede mi? Tabii ki Özlem sohbet sitesi içerisinde bekleyeceksiniz.

Sohbet özlemi sohbet hasreti gibi yaşanılan bu hislerin burada son bulduğunu belirtmek isterim. Sohbete aç özlem duyan insanalrın duygularını burada kolaylıkla yansıtmaları ve sohbet özlemi çekenlerin ise burada bu özlemi bastırmalarıda oldukça mümkündür. Sohbet Chat odaları içerisinde en fazla tercih edilen adresler arasında bulunan sohbet sitelerimiz ile sizlerde özlem duyduğunuz o güzel sohbetlere burada kavuşabileceksiniz. Özlem, Sohbet özlemi, sohbeti özlemek, özlenilen sohbetler, özlem sohbet, özlem sohbet sitesi gibi kelimelerin biza çağrışım yapması ile ortaya sürdüğümüz bu odalar sayesinde seviyeli chat sohbet yapmanın keyfini çıkartın.

özlem sohbet odası

 

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 124 defa

Kategori: Hayata Dair, Şiirler

Yayınlanma Tarihi: 09 Aralık 2018

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50