Özlem Sohbet Sitesi

özlem sohbet sitesi

Özlem sohbet sitesi

Yine özlem doldu seven yüreğim, hasretini çekmek, zor ela gözlüm.
Tek düşüncem inan, sensin sevdiğim, sende benimle ol, hep hasretle beklediğim. Gözlerin pınardı, sevgiyi içtim tatlı dilin ile kendimden geçtim. Seni benliğimde, yar diye seçtim, geceme bir ışık sal hasretle beklediğim, Özlemle beklediğim. Özlem sohbet sitesi senin için hazırlanmıştı sanki sevdiğim.

Özlem Sohbet Odaları

Hasret alevlerdi, kalpteki közü, öyle özledim ki, o güzel gülen yüzü. Esirgeme benden, bir tatlı sözü, halin nedir diye, sor hasretle beklediğim. Bilirsin duramam, sesin duymadan, can ne işe yarar, canan olmadan. Gönlümdeki güller, henüz solmadan. En kısa zamanda, gel hasretle beklediğim. Özlem sohbet Odalarında bekliyorum. Hasretle, özlemle.

özlem sohbet odaları

Özlem Sohbet Odası

Özlemle beklemek bazen o kadar güzeldir ki. Sevdiğini beklemek, gelişini yollarını gözlemek, öyle güzel bir heyecan verir ki insana bunu anlatmak zor yaşamak gerek. Özlem sohbet odası içerisinde ise böyle güzel dostluk bağları oluşur. Sevecek bir arkadaşınız olur, Konuşacak muhabbet edecek dostlarımız olur. Muhabbet ederken büyük bir haz ve keyif alırsınız, hiç gitmek ayrılmak dahi istemediğiniz zamanlar da mutlaka olacaktır. Bir heyecan, bir özlem içerisinde o muhabbetini sohbetini sevdiğiniz insanın gelişini bekleyeceksiniz. Nerede mi? Tabii ki Özlem sohbet sitesi içerisinde bekleyeceksiniz.

özlem sohbet odası