Romantik Sohbet

Romantik Sohbet

Romantik Sohbet odaları ortamında her türlü aşkla alakalı duyguyu yaşamak ister insan. Sohbet siteleri ile adlandırılan bu mekanda daima romantizmin tavan yaptığını görürsünüz. Duyguların tercümanı olan bu sitede yalnız değilsiniz.

Asla bir yalnızlık duygusu yaşanmaz burada, kalıcı ve yıpratmayan duygulara kapılır gidersiniz. Arkadaşlık,dostluk, ahbaplık ve samimi ilişkiler içerisinde kalan her insan bu duyguları yaşar elbette. Ama bir de aşk vardır ki, o asla tarif edilemez. Onu ancak yaşayan ve o aşkı iliklerine kadar hissedenler bilebilir.

Fedakarlık yaptıkça, kendinden bir şeyler kattıkça aşk daha da anlam kazanır. Sistemli bir şekilde kendine zemin hazırlayan romantizm ise tam zamanında olaya el koymasıyla meşhurdur. Bazen bir şarkı, bazen bir film, bazen de bir selam bile romantik anların yaşanmasına vesile olur.

romantik sohbet odaları

Romantik Sohbet

Bu duyguyu ancak kendinde güzel bir yeri olan duygusal insanlar yaşayabilir. Çünkü bu yapı her insanda olmaz. Her bireyde kendini bulmaz bu düşünce. Tamamıyla saf, temiz ve suçsuz fikirlerin bir araya gelmesiyle oluşan durumlardır bunlar.

İstemeyen insan zaten romantik de olmaz, olamaz, olmamalıdır. Kalıtsal fikirleri olan ve somutlaşmaya daha çok eğimli olan insanlarda romantizme ekseriyetle rastlarsınız. Uçarı veya bağnaz fikirlerde buna asla rastlanmaz. Dili olmaz romantizmin, vatanı, menşe-i, irtikabı, cinsiyeti ve taabiyeti belli değildir.

Yol almaz hiç bir zaman engebe yerlerde. Yolu düz ve sığdır. Patika sevmez, tırmanır belki ama sadece yüreklerde ve gönüllerde yer bulur kendine.

Hiç bir zaman ulaşılmaz olmamıştır romantizm..

romantik

Romantik Sohbet Sitesi

Romantik Sohbet Sitesi olarak da bizim hedefimiz ise tamamen sizlerle bunu paylaşıp, ismimizi bu şekilde duyurmak. Bazen masanızda kırmızı şarap olur, tatlı bir loş kırmızı ışıkta yenen yemek oluruz. Bazen bir gitar resitali, bazen hafif bir müzik gibi.. Belleklere yer edip, sizlere gerçek duyguların tercümanı olmak isteriz.

Sev deriz sadece, insanı sev, romantizmi sev, kaliteli sohbet sitesinde muhabbet ve chat yaparken, romantizm sohbet sitesinin içine koy ver kendini gitsin deriz aslında. Ne diyelim, ne çıkarsa bahtınıza artık…

Yazan : SubaT

22.11.2108

romantizm


Yazar: aLone

Görüntüleme: 499 defa

Kategori: Genel, Haberler, Hayata Dair, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 22 Kasım 2018

2 Yorumlar
SubaT

www.sohbetinadi.net Sitesi, Romantik SOHBET Yapmak İçin En İdeal Adres...


aLone

SubaT abi oyle bir makale kaleme alıyosun ki, aklım duruyor. Kelimeleri yan yana getiripte nasıl böyle güzel, insanın ruhuna hayatına hitap eder bir hale getiriyosun inanamıyorum. Emeğine sağlık.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50