Sanma Senden Vazgeçerim

Sanma Senden Vazgeçerim

Sanma Senden Vazgeçerim, asla bunu yapamam. Bir gün asla senden vazgeçmediğimi gör diye ağlarım gece gündüz. Vur gözlerini gözlerime saatlerce desen, kırpmadan göz kapaklarımı susar bakarım öylece.

Cennetime bakar dururum öylece.

Cennetime yana yana ağlarım belki ama yinede bir şey yapabildim mi acaba diye düşünürüm.

Ah be benliğim, güzel yanım, seher vaktim, gül çiçeğim, dağ ceylanım, deste deste mutluluğum ol ne olur.. Kurguladığım hayat seninle olsa, senden başka rüzgar esmese bu taraflara, dağıtmasa polenlerini baharda etrafa… Bir ben olsam arı, bir ben olsam kelebeğin..

Koca dünyanın bir ferdi benim sanki, niye özlemini kendim kendimi kahrederek çekecektim ki? Kendim bu aşkın ta kendisini yaşamak istemedim mi ki?

Neden bu yaşlar, niye bu vazgeçememek.. sensizlikten.. sevdadan..!

Ah bu yaşlar hep de çok sevmekten inan.. ağlamıyorum, beni düşünme..iyiyim ben, çok iyi.!

Kötülükler peşim sıra gelse de, sen bu yüreğime hep iyi şeyler koydun da gittin. Sanma senden vazgeçerim, hiç aklına bile gelmesin bu.. asla.!

sanma senden

Sanma Senden Vazgeçerim

Bu sarı menekşeler de neyin nesi..?

Sevmiyorum bunları, kötü bakıyorlar benden tarafa. İç çekiyorum bak, içten içe, içim geçe, içimi geçire geçire… Bulamadım ki köklerini, kurutsaydım hepsini, içten içe, içime kapata kapata…

Her yaprağı ayrı bir hüzün, sarı güller de öyleydi. Sanma senden vazgeçerim dediğimde bir sarı gül gibi ayrılık kokuyordun neredeyse.. Ve neredeyse ben o an ölecek gibiydim, binlerce defa, milyon kez..!

Orkidelere insan yaklaşmayınca küserlermiş, su da verseler solarlarmış.. Bizden daha da insan gibiler değil mi? Senden ya da benden, hatta ikimizden de daha insan bir sürü çiçek varken biz neden bu karamsarca bakıyorduk birbirimize, bunu hiç düşündün mü?

Yaz geldi ama bak içim hala ayaz.. Deniz kenarında sıcaktan kavrulanları gördükçe şaşırırım hep. Oysa ben hala üşüyordum, üşümeden dolanıyordum sanardım ama ayaklarım buz kesmiş bak, basamıyorum yere.. Farketmez ki hiç bir şey.

Vazgeçmek kadar özgür değildik nasıl olsa… Bir gün elbet gelecektin o esirleşmiş kampıma.. Hadi şimdi vazgeç, avaz avaz vazgeç, yüreğin yetecekse ver bunun hesabını mahşerde, verebilirsen..

Yazan : SubaT

30.11.2018

senden vazgeçerim


Yazar: aLone

Görüntüleme: 854 defa

Kategori: Hayata Dair

Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım 2018

6 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.Net SENDEN VAZGEÇMEM DİYENLERİN VE VAZGEÇMEYENLERİN SİTESİ.


LaL

Emeginize, KaLeminize SagLik Subat GüzeL Bir MakaLe oLmuS . Umarim Herkes VazgeciLmeyenLerden oLur ..


aLone

Bazen asla vazgeçmem, ölürüm vazgeçmem, sensiz yaşayamam derler hani. Bunlara ben inanmıyorum açıkcası. Öyle bir vazgeçiyor ki karşındaki, sende kendinden geçiyorsun, yavaş yavaş hayattan..


BaHaR

Vazgeçtim senden, vazgeçtim benden, vazgeçtim bizden . Emeğine sağlık SubaT.


Trakyalı

Umrumda değil yaşamak ölmek Canımdan geçerim senden vazgeçmem Olur mu bu aşkı bir anda silmek Canımdan geçerim senden vazgeçmem Dünya tersine dönse vazgeçmem Gökteki güneş sönse vazgeçmem Sensizlik inan ki ölümden beter Canımdan geçerim senden vazgeçmem Senden vazgeçmem ölsem vazgeçmem ne güzel söylemiş demi müslüm baba ben bu soyledıklerını yaşayan bu yaşadıgını karşısındakıne hıssettiren yurege kurban olurum dıyorum ve başka bişey demıyorum emeğine yuregıne sağlık güler yuzlu güzel insna Subat abi


SiYaHiNCi

Gercekten ,gonulden seven gitmeyi degil ,kalip savasmayi ,ölmeyi goze alir,ateslerde yanmayi... Bu guzel makaleleri yazan guzel yurekli adam iyi ki varsin.emegine yuregine saglik


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50