Sevdiğinle Sohbet Etmek

Sevdiğinle Sohbet Etmek

Sevdiğinle Sohbet Etmek çok zevk verir. İnsan kendini başka hisseder. İçimiz erir adeta. Varlığının bir anlamı olduğunu ve bu anlamla sizi yücelttiğini düşündüğünüz o güzel insanla konuşmak, sohbet etmek, karşılıklı güzel anları yaşayabilmek ne kadar da anlamlıdır öyle değil mi?

Adeta kendinizden geçtiğinizi düşünür ve hayaller kurmaya başlarsınız. Kimseyi umursamaz duruma geldiğinizde, artık sadece onu düşünür ve ileride onun için neler yapabilmeniz gerektiğini hissedersiniz. O kadar naif cümleler ile ona yaklaşır ve iletişim kurmaya çalışırsınız ki, tabiri caiz ise bir yeni dünyanın etkisine girersiniz.

Damladıkça hayatın yeni damlaları, sizde bir yeni duygu birikintisi oluşturur adeta. Uzak olsanız bile, hayatın sizi yakın gösterdiği anlara da şahit olur ve bir türlü yakalayamadığınız o anlamı bulmak için yanınında hissedersiniz.

sevdiğinle sohbet

Sevdiğinle Sohbet Etmek

Onunla konuşmak, onu hissetmek, onu anlamak ve ondan gelecek her kötü şeyi bile iyi olarak algılamak size de iyi gelecektir artık.

Sevdiğinle sohbet etmek böyle güzel bir duygudur işte. Yanınızda olmadığını yada olamadığını anlamak bile aslında acı gelmez bazen. Çünkü bilirsiniz ki, o hep yanı başınızda bir yerlerde sizinle birliktedir. Konuşmak ister, sizi daha iyi anlamak, size daha yakın olmak için sizinledir.

Bunu en iyi bilen de sadece gönülden seven insandır. Aşk, sevgi, mutluluk ve güzel duygularla bezenmiş bir hayatı yaşamak benim de hakkım dediğinizde zaten bunu yaşamış ve aklınızda hiç bir soru işareti kalmamış demektir.

sohbet etmek

Sevdiğinle Sohbet Yeterli mi?

Muhakkak ki insan oğluna bazı şeyler hiç bir zaman yeterlilik sağlamaz. Doymayız sevdiğimize, içimiz eksik kalır. Dokunmayı, hissetmeyi, tensel yakınlaşmayı ve kokusunu almayı gerekli görürüz.

Adeta bunları yapamadığımız zaman, ondan ve birbirimizden uzaklaşacağımızı da hissedebiliriz. Gereklidir bu aslında. Sanal kalmamak adına, realitede bunları yaşamak adına yani kısacası aşkı hak ettiğince yaşayabilmek adına muhakkak ki bu gereklidir.

İlk olarak yapacağımız şeyin, sadakatli ve erdemli davranmak olduğunu asla unutmayalım ve sevdiğimize asla ihanet etmeyelim. Çünkü aşklar her zaman bunun hak eder. Sohbetimiz yetmez ise reel görüşelim, beraber olalım, gerekirse beraber yaşayalım ama asla ayrılıklar olmasın…asla. Sevdiğinle Sohbet Etmek bile bazen aşka tam olarak yeterli gelmeyebilir.

Yazan : SubaT

27.11.2018

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 415 defa

Kategori: Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 27 Kasım 2018

3 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.net Sevdiğinle sohbet etmek mi istiyorsun? O halde doğru adrestesin.


aLone

Gel sohbet edelim desene abi :) Seninde bahsettiğin gibi insanın sevdiği ile sohbet etmesi ayrı bir güzellik katıyor insana. Emeğine sağlık


Trakyalı

insan sevdiğinle sohbet etmesını çok sever ve her zaman keyif aldığı için o sohbetın asla bitmesini istemez mesela örnek verılırse ben kendımden ornek vereyım ben kendı arkadaşlarımla sohbet etmesını çok severım çunku sohbet sevi ve saygı duydugun insanla güzeldir emegine yuregine sağlık subat abi


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50