Sohbet Sitelerinde Başlayan Arkadaşlık

Sohbet Sitelerinde Başlayan Arkadaşlık

Sohbet Sitelerinde Sizde Arkadaş Bulun

Sohbet sitelerinde başlayan arkadaşlıklar; Günümüzde her insan sohbete ihtiyaç duyar. Kimileri dostlarıyla sohbet ederler.
Bazılarımız arkadaşlarımızla sohbet ederiz, bazılarımız aile fertleriyle sohbet ederiz. Bazılarımız eş dost akrabalarla sohbet ederiz.
Birde yabancılarla sohbet etmek var ki buda başka bir duygu başka bir his. Tanımadığımız insanlarla sohbet etmekte oldukça faydalıdır.
Neden faydalıdır diyecek olursak. Bize farklılık katacaktır bu yabancılarla yapmış olduğumuz sohbet.
Düşünsenize hiç tanımadığınız biriyle konuşarak onu tanımaya çalışıyorsunuz. Onu anlamaya çalışıyorsunuz.
Bazen bu tanışma biraz da olsa maceraya benzeyecektir. Bir heyecan katacaktır bizlere, yeni dostluklara yelken açmanın verdiği heyecan.
Bildiğiniz gibi internet üzerinde oldukça fazla sohbet sitesi mevcuttur. Her biri birbirinden farklı insanların olduğu bir mekândır.
Bu sohbet siteleri dünyanın her yerinden insanların bir araya gelip, Toplu halde ya da tek tek sohbet etmelerine olanak sağlamaktadır.
Hiç konuşmadan durabilir misiniz? Her gün standart iş ev ve gelip uyuyorsunuz. Hiç kimseyle konuşmadan bir diyaloğa girmeden günü bitirmek.
Bunu zannedersem kimse yapamaz. Aslında böyle bir hayatı yaşantıyı da kimselere tavsiye etmiyoruz. Hayatımıza anlam katan şeyler yasamalıyız.
Hayattan belirli beklentilerimiz vardır. İdeallerimiz, umutlarımız, hayallerimiz vardır. Bu hayallerinde elbette ki peşinden koşmalıyız.
Bazen insanlar hayatlarının çok istikrarlı ya da monoton geçtiğini söyleyebilirler. Bu sebeple de bir arayış içerisine girerler.
Tamda bu noktada sohbet siteleri devreye giriyor. Yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bu sohbet odasıdır.
Bir birinden farklı insanlarla tanışmanızı sağlayan, bu sohbet odalarında bir dostluk arkadaşlık kurmanıza olanak sağlayan bir portal görevi yapıyor.
Bu sohbet sitesini ben biraz okula benzetiyorum. Neden mi okula benzetiyorum? Sizce benzemiyor mu?
Okullarda insanlar bir birlerini tanımıyorlar. Aynı oda içerisinde bulunuyorlar. Bu topluluk Halide onlara bir biriyle tanışma imkânı sağlıyor.
Orada başlıyor bir sohbet tanışma, merhaba nasılsın nerelisin diyerek devam eden bu sohbet daha sonra bir birini tanımaya başlamakla devam ediyor.
Tanıdıkça daha samimi oluyor insan. Tanıdıkça sevmeye başlıyor. O insanların farklılıkları onlara da artık bir şeyler katmaya başlıyor.
İlk arkadaşlık temeli orada atılıyor ve o kadar güzel bir arkadaşlık kuruluyor ki, yıllar içerisinde bu dostluk arkadaşlık sağlamlaşarak devam ediyor.

sohbet chat siteleri ve chat sohbet sitesi

sohbet_chat_siteleri

Chat Siteleri ve arkadaşlık

Bu Chat sitelerini işte bu yüzden ben okullara benzetiyorum. Bir birini tanımayan insanların toplandığı, aynı yerde bulunduğu bir yer.
Burada başlıyorlar tanışmaya kaynaşmaya, arkadaşlıklarını burada başlatıp sağlam adımlarla ileriye taşıyorlar.
Bir selam ne haber nasılınla başlayan arkadaşlık, sonrasında o kadar sıcak samimi ve sağlam dostluklara dönüşüyor ki.
Farklı karakterlerde binlerce insan her biri farklı özelliklerde, ses tonları, görünüşleri bir birlerinden ayrı olması da bir güzellik katıyor.
Fikirleri hayata bakış acıları hayattan beklentileri hayalleri umutları başka olan binlerce insan. Bunları tanımak bizlere de değer katacaktır.
Sanal Chat odasında tanıştığınız insanların bakıyorsunuz ki hayatınızda bir yeri oluyor. Sanal değil de reele tasınmış bir arkadaşlık oluşmuş.
Gün içerisinde artık arayıp konuşabiliyorsunuz. Sohbetinize telefonda devam ediyorsunuz. Mesajlar atıp özel günleri beraber kutluyorsunuz.
Sıkıntılarını özlemlerini hasretlerini duygularını, sevinçlerini hüzünlerini sizinle paylaşıyor.
Siz arkadaşısınız elbette sizle paylaşacak bunları. Sevincine siz ortak olacaksınız o sevince sizde katılıp sevineceksiniz.
Üzüntüsünü paylaşıp azaltmakta sizin işiniz. Çünkü sizin üzüntünüzü de o paylaşıp azaltmıştı. Chat sitesinde başlayan arkadaşlıklar oldukça anlamlıdır.
Hiç görmediğiniz biriyle bir dostluk başlıyor aranızda. Sesini bile duymadan başlayan bir güven bir sıcaklık. Karşılıklı anlayış başlıyor.
Gerçek hayatta sesini duyup ta görüp te arkadaş olamadığımız ya da olmak istemediğimiz insanlar oluyor. Ama burada bu böyle değil.
Görmeden de duymadan da bir arkadaşlık kurulabiliyormuş bunu da anlıyoruz. Buda bize ekstra bir kazanç bence.
Her ülkeden Chat sitelerine bağlanmış binlerce insan. Binlerce farklı hayal, binlerce farklı duygu his, binlerce yeni arkadaş bulabiliyoruz.
Kim istemez ki farklı insanlarla konuşup tanışmayı. Bu tanışma bu aramızdaki sohbet bizlere neler katacak kim bilebilir.
Bu Chat sitelerindeki arkadaşlıkların hayatımıza yansımaları da olacak elbette. Nasıl yansımalar bunlar iyimi kötümü sizce.
İnsanlardan aldığımız pozitif o duygular hisler birazda olsa karakterimize yerleşirler. Tepkilerimiz de bu yönde değişiklik olur.
o arkadaşınızın iyi huyları iyi pozitif yanları size yansımış. Siz o iyi huyları edinmiş oldunuz, sizin de artık düşüncelerinizde bu durum kalıcı oldu.
Size iyi bir kaç şey kattılar. Sizde bu arkadaşlarınıza kendinizden iyi şeyleri elbette ki katmış olacaksınız. Sizlerde Chat sitelerinde arkadaşlık kurabilirsiniz.

Chat siteleri

Chat siteleri

Sohbet Siteleri ve Sohbet Sitesi

Sohbet siteleri ve Sohbet Sitesinde ayrı bir hava vardır, sizi renkli bir dünyaya sürekler. Hayata bakısınız değişir, bir heyecan oluşur hayatınızda.
Size kattıkları sizin onlara kattıklarınız. Bakın beni örnek göstereyim benimde burada sohbet sitelerinde tanışıp ta arkadaş olduğum insanlar var.
Ben bu arkadaşlığı sadece sohbet sitesiyle sınırlandırmadım. Real’e taşıdım her fırsatta arayıp konuşabiliyorum.
Çeşitli sosyal ağlarda birlikte etkinliklere katılabiliyorum. İyi ya da kötü zamanlarımda konuşup sohbet edebiliyorum.
Beni anlayan bir arkadaşım var, karşılıksız çıkarsız benden bir menfaat gözetmeden beni dinleyen anlayan yanımda olan destek olan bir arkadaşım var.
Bu arkadaşımı ben sohbet sitelerinde tanıdım, burada tanımışım, demiştim ya hani beni anlayan diye.
Beni öyle iyi anlıyor ki, arayıp ta konuştuğun da canımın sıkkın olduğunu anlayıp teselli edebiliyor.
Sorunlarıma çare bulmaya çalışıyor, yardımcı olmak için adeta o sorun kendi sorunuymuş gibi çırpınıyor, İşte böyle bir arkadaşlık bu.
Samimi içten güvenilir, benden bir kazancı yok tek kazancı benim dostluğum. Arkadaşlığımıza verdiği değer ve önem o kadar büyük ki buda beni mutlu ediyor.
İşte bu yüzden bazen sohbet sitelerindeki arkadaşlıklar o kadar büyük güzel ve değerli olabiliyor.
Elbette ki arkadaş seçiminde oldukça önemlidir. Her görünen dost arkadaş olamaz. Herkesle arkadaşlık kurulmaz.
Bu seçimini de bizler yapıyoruz, Doğru arkadaşlıklar kurmak isteyenler. İyi insanlarla hayatlarına biraz daha anlam ve renk katmak isteyenler.
Sohbet sitelerinde bu dostluğu arkadaşlığı bulabilirler. Dostluğun ve arkadaşlığın temellerinin atıldığı güzel bir sohbet sitesi arıyorsanız bizi tercih etmelisiniz.
www.sohbetinadi.net sizlere bu dostluğu arkadaşlığı sunuyor. Sizlerde burada yeni insanlarla tanışıp güzel değerli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Farklı insanlarla sohbet edebilir, saygıyı sevgiyi iyi niyeti güzel olan her şeyi burada tadabilirsiniz.
Hiç duymadığınız hiç görmediğiniz şeyleri sohbet sitelerinde duyup görebilirsiniz.
Samimi içten sohbet etmek isteyenlerin tercih edeceği, aile tadında bir mekânda güzel sohbetler yapabileceğiniz bir site.
Hoş vakit geçirip eğlenebileceğiniz bir sohbet sitesi. Zamanınızı iyi yönde değerlendirmek isteyeceğiniz güzel bir sohbet odası.
Güzel zaman geçirip arkadaş edinmek, insanları tanımak bu insanların farklılıklarını bir zenginlik olarak görüp zengin olmak isteyeceğiniz ideal bir sohbet Chat odası.
Hayatınıza biraz renk katmak, unuttuğunuz ya da bastırdığınız hisleri tekrar doyasıya hissetmek istemez miydiniz?
Duygusal sohbet yapmak, arkadaşça sohbet etmek, duygulardan bahsedip sevgi saygı çerçevesinde seviyeli bir sohbet yapmak istemez misiniz?
Elbette ki istersiniz. Seviyeli sohbet etmek isteyenler, arkadaş edinmek dost bulmak, sevgiyi yaşamak, aşkı tatmak isteyenlerin adresi.
Sohbetinadi.net Sohbetin adı, Sohbetin tadı, bitmeyen doyasıya sohbetler için sizleri de aramızda görmek isteriz. Oldukça güzel dostlukların temelinin atıldığı bu sohbet odalarında sizlerde hızlı bir şekilde arkadaş bulabilir, onlarla bu dostluğu daha da ileriye taşıyarak Real bir arkadaşlığa tanışmaya çevirebilirsiniz. Şimdi arkadaş bulmanın tam zamanı, yeni arkadaşlıklara yelken açmak dostlarınızla zaman geçirmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Sende sohbet sitelerine giriş yap arkadaşını bul, sevgiyi dostluğu arkadaşlığı burada paylaş.

sohbet siteleri ve sohbet sitesi

sohbet siteleri ve sohbet sitesi

Sohbetinadi Sohbet SayfasıMobil Sohbet odaları – Cep Sohbet Odaları – Sohbet Odası hoş sohbetler dileriz.

sohbet siteleri

sohbet_siteleri


Yazar: aLone

Görüntüleme: 540 defa

Kategori: Genel, Magazin, Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 03 Aralık 2017

2 Yorumlar
AyşeNur

slm benim buraya katlma nedenim ciddii anamda iyeriye donuk evlililik ariyorum sende ciddii dusunuyorsan ara beni konusalim tanisalim benim telim whastap varsa ekle konusalim tanisalim


furtdsolinopv

Burada muhteşem şeyler var. Yazınızı görmekten çok memnun oldum. Çok teşekkürler ve sizle tanışmayı dört gözle bekliyorum. Lütfen bana mail atar mısın?


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50