Sohbet sitelerine giriş

Sohbet sitelerine giriş

Sohbet sitelerine nasıl giriş yapılır

Sohbet sitelerine giriş, Yıllar önce Sohbet sitelerine giriş kısıtlıydı, internet kafelerden girişler oldukça fazlaydı.
Elbette buna sebepte insanların evinde bilgisayar olmamasıydı. Şimdilerde neredeyse her evde bilgisayar var.
Bilgisayarsız ev neredeyse çok azdır, mobil sohbet ara yüzleriyle, cep telefonlarından sohbet sitelerine giriş yapmak, Chat sitelerine giriş yapmak oldukça basit ve kolay bir hale gelmiştir.
Google `ye site ismini yazarak yahut tarayıcıya sitenin URL sini yazarak ilk girişi sağlayabilirsiniz. İlk girişi yaptığınızda, karsınıza bir kaç seçenek gelecektir. Sohbet basla, sohbete bağlan, nick name, bağlan gibi seçenekler gelebilir. Burada göründüğü gibi Sohbet sitesine giriş Mobil, tablet, ios, android programlar üzerinden bağlanmak istediğinizde, karsınıza şöyle bir görüntü çıkacaktır  Mobil sohbet Girişi Bu çıkan panelde kutucuğun içine bir isim yazmalısınız veya bir nick-rumuz yazmalısınız. Bunu yazdıktan sonra BAGLAN yazısına tıklayıp siteye bağlanıyorsunuz. Sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra, yapmanız gereken ilk şey odada bulunanlara selam verip hoş sohbetler dilemektir.

sohbet sitelerine giriş

sohbet sitelerine giriş

Sohbet sitelerinde kullanılan isimler

Evet, bu sitelerde kullanılan isimler, bu isimler sizi ifade eden nickler olabilir. Nick/rumuz genellikle sitelere girerken kullandığınız, isim yerine gecen takma adlardır veya gerçek isimlerinizdir öncelikle nick nedir bunu anlamak lazım. Buradan bilgiye ulaşabilirsiniz Nick Nedir? Nickin ne olduğunun farkına vardığımızda, kendinizi ifade eden, anlatan bir isim alabilirsiniz. Kendi adınızı da kullanabilirsiniz, örnek benim ismim özgür, o zaman nick alırken özgür nickini alıyorum. Nickiniz bir film kahramanı olabilir, Süpermen, bir dizi ismi olabilir, Diriliş veya bir araba markası olabilir, Audi, BMW, Ferrari gibi. Yani isminiz bir anlam ifade eden, insanlara bir şeyler ifade eden kelime söz sizler için nick niteliğinde kullanılabilir.

sohbet sitelerinde kullanılan isimler

sohbet sitelerinde kullanılan isimler

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 417 defa

Kategori: Genel, Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 19 Mayıs 2018

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50