Unutmak Kolay Olmayacak

Unutmak Kolay Olmayacak

Unutmak Kolay Olmayacak belki de. Belki de gece gündüz ağlayacağım. Belki de seni görmeden de öleceğim. Kim bilir belki de sensiz bir sabahı son kez göreceğim bugün. Kahpe ve anlamı olmayan sabahı gördüğümde yapacak bir şeyim de kalmamış olacak. Yine sessiz, yine sevgisiz, yine sesin olmadan bir sabaha uyanmanın yok oluşuyla başlanan bir günden ne beklersiniz ki?

Çarmıha gerilmiş bir haldeyim, soluk, yanık, bitik, susuz, suskun ve ölüyüm artık. Unutmak ne kadar da zor olacak seni bir bilsen? Unutacağımı bilseydim hiç sevmezdim, hiç beklemezdim, hiç umutlanmazdım. Gözlerim de kör oldu bak, güneşi hissetmiyorum, gölgeler kapladı etrafımı, yitik gecelerdeyim yine, kendimi kaybettiğim o sensiz kapkara geceler gibi aynı.. Hepsi de içten içe acıtıyor..

Sorularım var sana, cevaplarını bilmediğim sorularım, beni yıllar boyu yaralayacak cevaplarımı almak istiyorum. Sıralıyorum, dinle..

Beni hiç sevmedin mi?

Bana neden bu oyunu oynadın?

Bana düşman olman için ben sana ne yaptım?

Bir insanın nefretini kazanmak için bu kadar aşağılık olunacak kadar basit bir hayatın mı var?

Öbür dünyada bana nasıl hesap vereceksin?

İşte bu soruların cevaplarını unutmak hiç de kolay olmayacak biliyor musun? Çünkü ben bunları hak edecek hiç bir şey yapmadım ve tek yaptığım şey de seni delicesine bağlı kalarak sevmekti. Bunu bana reva görebiliyorsan eğer zaten beni başından beri hak etmemişsin demektir.

kolay olmayacak

Unutmak Kolay Olmayacak

Kolay olmayacak evet. Yaptıklarını, aldatışlarını, intikamlarını, sevmeyişlerini, yok edişlerini, sevgisizliğini ve kısacası yalan olan her şeyini unutmak kolay olmayacak.

Sensiz yaşamaya alışacağım” der ya şarkıyı söyleyen Müslüm Baba..

İşte onun ölene kadar haykırdığı gibi belki de ben bu aşkı hiç içimde bitirmeden yaşamaya çalışsam da, sana olan kinim ve nefretim benim de bir türlü dinmek bilmeyecek.

Tek dindirmeye çalışacağım şey de, yüreğimin sana olan özlemlerini dindirmeye çalışırken ağlayan gözlerimin hıçkıran avaz avaz sessizliği olacak.

Bunları sen bilmezsin, sen gülmeyi bırak, sen hiç ağlamayı da bilmezsin ki..

Bundan sonra ruhumu nefret, beynimi hırs, yüreğimi sensizlik kaplar İnşallah, dilimde de küfür eksik olmayacak artık.. bilesin.!

Seni unutmak kolay olmayacak..

Yazan : SubaT

04.12.2018

unutmak kolay

 


Yazar: aLone

Görüntüleme: 371 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 04 Aralık 2018

7 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.NeT Unutulmazların sitesi..


aLone

Herkesin bir unutulmayanı olmuştur elbet. İlk aşkı, ilk sevgilisi, ilk arkadaşı, en iyi dostu gibi. İyi anlamda güzel hatıralar bırakan o unutulmayanlara selam olsun ne diyelim :)


SiYaHiNCi

İnsan ölümün kıyısına yaklaştığında daha iyi anlıyor.Hayatin ,üzülmeye ve üzmeye değmeyeceğini.Hayatlarimiz bizi mutlu eden insanlarla dolsun yalnizca.Emegine yüreğine sağlık


BaHaR

Unutmak için ölmem gerekecek belki. Bu kalp bu bedende attıkca unutmak mümkün olmayacaktır. Sen beni hiç sevmedin, ben seni deli gibi sevdim. Sen kırdın ben ağladım. Emeğine sağlık SubaT.


SeLy

Unutmak !! İnsan ırkı için mümkün olmayandır..Unutulmaz.. muhtemel saklanılır kalbin bir köşesinde..Sen acırsın..acırken bile seversin..ölümle bagdaştırmak mı ne mümkün.. bencillik degilmidir.. İnsan sever..her daim sever olmadıgında..sevmiştir.. küsmemelii hayat o kişinin elindemidir. ki.. haşa..çokkk sevmek lazım olsada olmasa..saklamak lazım yeri geldiginde çıkartıp tekrar anımsamak.. toprak oldugumuz güne kadar.. gel gitler.. olur olmaz.. hep bizimle... anı yaşamak ve yaşatabilmek.. çokk sevmek lazım..


LaL

KaLeminize Emeginize SagLik, TeSekkürLer GüzeL PayLaSim iCin Bazi KisiLer iCin Unutmak KoLay oLsada, BaziLari iCin VeriLen Deger, Saygi Sevgi UnutuLmaz ..


Trakyalı

emegine yüreğine sağlık SubaT abi


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50