Uygar doğanay delinin biri Sözleri

Uygar doğanay delinin biri Sözleri

Uygar doğanay delinin biri Sözleri

Selamlar bugün sizlere güzel bir şarkı ile başlamak istedim Uygar doğanay delinin biri Sözleri Şarkısıyla sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

SohbetinAdi Ücretsiz olarak açılan sohbet sitesi nde sizleride bekliyoruz kaliteli sohbet in tek adresi olan
sitemiz sizler için faliyettedir bugün sizlere değişiklik olsun diye şarkı sözlerimize ara ara başlamaya karar verdik ve sizlerde buradan alıntı yapabilirsiniz ben şarkıyı dinliyerek buraya yazmak istiyorum ve gerçekten sesiyle yüreğiyle darma duman eden şarkıyı sizlerle kavuşturmak istiyorum. Sohbet chat odalarımız içerisinde doyasıya sohbet edip aynı zaman da blog üzerinden yeni şarkılarıda takip edebilirsiniz. Bünyesinde bir birinden farklı video, şarkı ve resim barındıran sitemiz sayesinde  güncel konulara hakim olabilirsiniz. Hayata dair tüm gelişmeler ve güncel durumlar hakkınd abilgi sahibi olmak için sitelerimizi takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sohbet chat adına oluşan konuları okuyarak zamanınıza iyi ve güzel geçirebileceksiniz. Sohbetinadi.Net ailesi sizlere hoş sohbetler diler.

Uygar doğanay delinin biri

Demişşsin ben onu hiç Sevmedimki! Ayrıldıkda bitsin delimi ne ki bu kadar uzatmanın anlamı yokki, dengime göre değil delinin biri .. dengime göre değil delinin biri belkide gözünde ben bir deliyim sevmeyi bilmeyen bir serseriyim,, bir mefasızin eseriyim ne hallere koydu terketti gitti ne hallere koydu terketti öylece cekip gitti..

Soysuz demişsinki o deli dengime göre degil oysaki unuttugun bişey var ulan ulan biz değilmiyizki sevdamızını delisi olan biz değilmiyizki sevdamızın esiri olan oysaki seni ne kadar çok sevmiştim bir şeyi unutmuşsun aslında ulan ben senin için deli oldum be ben senin için deli oldum.. Senin için..

Kaç yıl oldu Ayrıldık unuttu gitti bıraktığı yerdeyim bak ömrüm bitti geleceksen dön gel zalım bak ömrüm
bitti dengine göre degil delinin biri, dengine göre degil delinin biri Belkide gözünde ben bir deliyim,, Sevmeyi bilmeyenn! bir serseriyim, bir mefasız zalimin eseriyim ne hallere koydu terk etti gitti,, ne hallere koydu terk etti gitti..

Uygar doğanay delinin biri Sözleri

Uygar doğanay delinin biri Sözleri


Yazar: aLone

Görüntüleme: 535 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Nisan 2019

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50