VURGUN

Vurgun

Aşk’a Vurgun

Aşk’la tanışmayanımız yok muş.
Sevda’nın kahrını, çok sevmişliğin acısını, Aşk’ın ıstırabını vuslatın özlemini
şu kocaman dünya da bilmeyenimiz yoktur. Bitmek bilmeyen geceler, yıllar geçse de kanayan-kapanmayan yaralar. Gidenin  ardından ahhh çekip ukde’ sini içinde yalnız yaşayan insanoğlu şu kısacak hayatına matem dolu günlerini nasıl da sığdırdı. AHDE-VEFA edip arkasına bile bakmadan giden sevgiliden VURGUN‘ a
uğradı seven yürek.

Aşk bu Sevda bu Vurgun aşk

Sevmek bir yaşam çeşnisiydi. Her yeni bir güne gülümseyerek uyandık, hayaller kurduk güzel günlere, ne kadar çok fedakârlıklar yaptık sevgi adına O mutlu olsun diye diye. İçin için umutlar besledik, kendimiz den çok O’nu bildik. Pek de bir şey istemedik sevilenden boynuna sarılıp kokusunu içine çekmek, sesini duyunca mutlu olmak, gülüşünü görünce işte yaşam bu demek yeterdi bize. Küçük küçük mutluluk tohumları ektik Gönül’e yeşersin, büyüsün bizi sonsuz Aşk’a ulaştırsın diye… Büyüyemedi tohumlar yeşeremedi bile yağmur mu yağmıyordu yoksa güneş mi küsmüştü bize, yanlış Gönül’e mi ekmiştik tohumları, ekim zamanı mı değildi yoksa. Güzel hayallerle, yanlış insanı mı sevmiştik, yine mi adam sanmış lığımızla sınanmıştık. Hata mı yapmıştık sevmekle, yasak mıydı hayaller kurmak sevene, sevilen kalpte  VURGUN’a uğradı tohumlar. Oysaki böyle mi öğretmişlerdi Sevda’yı bize, geçmişte mi yaşanmıştı gerçek Aşk’lar, masallar da mı okumuştuk mutlu sonları. Yoksa sevmemiş miydi Kerem Aslı‘yı yanmamış mıydı gönül ateşinde.

Sevgi Sohbet odaları içerisinde aşk, aşka vurgunlar

Tövbe mi ettik Sevda’ya, Aşk’a mı küstük Vurgun’a uğradık diye. Bir daha mutlu olamayacağımızı
yeniden sevemeyeceğimizi mi düşündük. Yeniden doğuyorsa batan güneş, yeniden yeşeriyorsa solan çiçekler
fırtına ardına yağmur, yağmurun ardından gökkuşağı görüyorsa gözlerin bir daha sevebilirsin o zaman.

Selam olsun SEVDA’sın da VURGUN‘ u yaşayan yeniden Aşk‘ a inanan Kalplere.

Sevgi sohbet odaları Sevda sohbet

Sizlerde böyle güzel bir aşk yaşamak istermi siniz? Doyasıya bir aşk, kocaman bir sevgi çemberi içinde olmak sizlerinde hakkıdır diye düşünüyorum. Sevgiya aç insanların mutlaka ziyaret etmeleri gereken bir sohbet odaları olan adresimizde aradığınız aşk ve sevgiyi bulabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden her geçen gün bir adım daha ileriye gitmekte olan web adresimiz sayesinde siz değerli kullanıcılarımız için bir birinden güzel odalarla hizmet veriyoruz. Bu sohbet chat odaları sayesinde herkes aradığı aşkı sevgiyi kolaylıkla bulabilmektedir. kalplerinize dokunacak bir arkadaş için hemen şimdi sohbet sitelerimize giriş yapın.

Vurgun

Vurgun

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
10 yorum
1.419 okuma
22 Kasım, 2017
aLone
aLone

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (10 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?