Yol Arkadaşım

yol arkadaşım izle

Yol Arkadaşım Filmi İzle

Yol Arkadaşım oldukça eğlenceli izlerken büyük keyif alacağınız yerli yapım bir sinema filmidir

Oğuzhan koç İbrahim büyükak ve emre Kınay’ın oynadığı bu sinema filminde komedi macera romantizm aradığınız her şey bulunmaktadır.

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı’na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.
Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstleniyor. İzleyenlerin oldukça büyük keyif almasını sağlayan filmde güzel şarkılarla filme ayrı bir renk katmasını sağlayan yönetmeni, ayrıca tebrik etmek gerekir. Yol arkadaşım filmini kalen izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Yerli filmler, yol arkadaşım izle, yol arkadaşım, yeni filmler, oguzhan koç filmleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
4.824 okuma
10 Kasım, 2017
aLone
aLone

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?