Zamansız Aşklar

Zamansız Aşklar

Zamansız Aşklar bazen öyle bir zamanda sizi yakalar ki, aklınız durur. Kendinize çok güvenir ve gururlu bir şekilde bir yerde yemek yerken, vakit geçirirken, tatil yaparken veya işinizde adam akıllı çalışırken o aşk kapınızı çalar. Önceleri inanamazsınız, aklınızdan dersiniz ki, ” Bu aşka hazır değilim ”. Ama bir anda duygularınız kabarır. Kapınızı çalan bu aşka fırsat vermek gerektiğini hissederek, tüm direnişinize rağmen o aşka kapılır gidersiniz adeta.

Elinizden gelen hiç bir şey gelmez ve buna kendinizi kaptırırsınız. Artık aşk zamanı diyerek, o an uğraştığınız ne varsa bir kenara koyarak, tüm enerjinizi vererek yeni bir duyguya yelken açarsınız. Sistem sizi oraya iter. Aşk adamı olduğunuzu falan hissetmeye başlarsınız.

sohbetinadi

sohbetinadi

Zamansız Aşklar

İşte en güzel olanı da, bir aşkın sizi zamansız yakalamasıdır belki de. Yıllarca emek verdiğiniz o eşsiz sevdanız bile bu kadar sizin içinizi geçirmemiştir belki de. Hazırlıksız yakalandığınız bu aşka acaba ne kadar hazırsınız?

Yeni bir hayatınız olacak mı, yeni bir aşk için karşınızdaki insana gereken duygularla yaklaşabilecek misiniz veya bu aşk sizin için ne anlam ifade etmekte?

Tüm bu sorulara yanıt aramayı bırakın artık. Gelin  aramıza katılın ve gerçek aşkın adresinde bizlerle birlikte olun. Çünkü burası sizin aşk adına yaşayabileceğiniz her pozitif duyguyu içinde barındırabilen bir platform. Emin olun ki, karşılığını alabileceğiniz bir yerde olacaksınız her zaman.

zamansız aşk

zamansız aşk

Zamansız Aşklar Gizemli midir?

Zamansız sanırsınız ama belki de bunun en uygun zamanı hemen şimdi veya çok yakın bir zamanda kendini gösterir. Erkek ya da kadın, ne olursan ol, yeter ki aşka değer ver. Çünkü aşk değer verildikçe güzelleşir ve değer verildikçe anlam kazanır. Bunun en açık örneğini de efsane aşklara bakarak görebiliriz.

Yeterli olmayan duygu karmaşasını içinizden atın. Keşkelere ve amalara izin vermeyin. Yoksa inanın ki, mutluluk kapısını aralamak gerçekten de çok zor ve imkansız bir hal almakta. Bunu yaşarken anlamak daha mantıklı gelir insana her zaman. Zamansız aşklar gizemlidir, bu gizemi yaşamak isterseniz, aramıza katılın ve bunun keyfine içimizdeyken varın.

Hepinizi sitemize bekliyoruz. Saygılarımızla, esen kalın.

Kalem : SubaT

16.11.2018

zamansız

zamansız


Yazar: aLone

Görüntüleme: 415 defa

Kategori: Foto Galeri, Genel, Haberler, Hayata Dair, Magazin, Şiirler, Sohbet Chat, Video Galeri

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2018

3 Yorumlar
SubaT

Www.Sohbetinadi.net platformu aşkları sürpriz yaşatır. Deneyin..


aLone

Zamansız Aşk! Okadar güzel anlatmışsın ki SubaT, Olur olmadık bir zamanda Zamansız Aşk`ı Yaşamak isteyesim geldi. Sanırım bu platformda Gizemleri yaşayarak çözebiliriz.. Ellerine yüregine sağlık..


Trakyalı

Beni özlediysen seni özlediysem Vardır bir sebebi çözelim ebedi Beni özlediysen seni özlediysem Vardır bir sebebi hadi çözelim ebedi Zamansız aşklar, Yalansız başlar Kıvılcım saklar, Gönlümden geçen belli bu güzel makaleyede atiyenin güzel parçasının sözleriyle yaorum eklemek istedim zmansız aşk yoktur bence aşkın zamanı olmaz iki insan seviyorsa birbirini kalpler o sıcaklığı yaşıyorsa hiçbir engel olmaz önunde bu zaman olsa bile emeğinize yüreğinize sağlık SubaT üstad


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50